içinde

Gece gece tespitler..

-Yine sinirlerimiz tavan yaptı. Sonda yazacağımı başta yazıyorum. Bu hakemlerle bu yıl cem papila yılını yaşarız. Hocadan ziyade başkanın yönetimin gemileri yakıp gerekirse ligden çekme gibi sert açıklamalarla takımın hakkını savunması gerekir. Gerekirse görüntüleri uefa ya fifaya göndermeleri ve yabancı var hakemlerinin yönetmeleri için baskı yapmaları gerekir.

– Bu yabancı kuralı bize kazık gibi girdi. Kenan sol hiçbirzaman oynamaz. Gerekirse güven oynar kenan oynamaz… anca 3. Forvet alternatifi olur. Töre 1 maç oynar 5 maç kötü oynar. Sağ kanat ve sol kanat alternatifsiz. 

– Bu sakatlıklar tam bir şanssızlık. Bu kadarda olmaz be kardeşim. Hepde iyi oyuncularımız gidiyor. Böyle şansın teee…. 

– Bu maça özel oyuncu değişiklikleri fiyasko. Pjanic çıkmaz çıkmamalı. Sola kenanı değil güveni atarsın yada nskalayı.

– Karagümrük ve ads kardeş kulüp ayakları iyi hoş ama bunlara gelen italyan hoca ve oyuncuların bize karşı garezleri nedir amq….. birazda sarı gelinlere garezlenin amq…ç….ları…

90 da oyuncu değişikliği yapmasak 95 de bitçek maç. Bi oyuncu değişikliği 30- 40 saniye ama o…ç… 2 dak. Uzatıyor. 2 net faul var . Var dan sönmüyor. Allahınızdan bulun emek hırsızları…. 

Son olarak bu sene ligi istiyorsak c.l. ini feda etçen. Çok kasmayacan. Kadromuz 2-3 kulvarı kaldırmaz. Yedekler vasat sakatlık çok. Rezil olmadan 3-4 puan alıp ligi busenede koymak şart …

Bir cevap yazın