içinde

Geçtimi sinirleriniz

Dün ilk yarı inter oynadı 2.yarı juventus hızlı oyunla yendi interi. O kadar eksiğe sakata rağmen. Eveleyip gevelemeden direk kaleye giden oyun. Topu ayağında tutmadan oynan oyun. Adamlar daha topa dokunmadan kontrol edip pas veriyor. Bizimkiler illa dokunacak 2. Hamleyi yapacak basacak duracak çevre kontrolü yapacak. Toptan kaçan arkadaşına pas atmaya çalışacak. İşin garibi şu top savunmadan atağa çıkarken herkes ilerde. Topu ileriye taşıdığımız da herkes geri dönüyor. Büyük hem de çok büyük IQ ve kalite sorunumuz var. Aslında kalite değil, kaliteliler ama bize gelince mala bağlıyorlar. O kadar çok boşta müsayit olan ve pas verecek imkanı varken veremeyen oyuncumuz var ki. 

Weghorst iyi hoş ama takımı psikolojik olarak VI yüzünden uzun oynamaya itiyor. Bu da tamamen takımın dengesini alt üst ediyor. Acaba 1-2 maç oyun oturana kadar ww yi kenara mı alsak. Gs maçında kaçırdıkları için demiyorum bunu olabilir Icardinin bizim maça kadar 1 golü vardı. Çünkü formsuz ve rakipler formsuz olmasına rağmen onu tutuyorlardı biz de stoperler sağolsun uyudukları ve hiç yardım alamadıkları için bocaladılar. 2 golde de net stoper hatası var. 2. Gol de bek hatası var. talha ümraniye maçında yaptığı hatayı yine yaptı. Kafa vurdurdu. Bu da tamamen saissin tam sakatlıktan dönüp form yakalayamamasından kaynaklı.

Gelelim başkan ve yönetime, yenilgiyi artık normalleştiren bir yönetim anlayışı var. Hakem maça etki etmedi fakat onun için çok güzel ortam hazırlandı sessiz kalındı. Oyuncularda bir problem var bu net belli sahaya yansıyor. Problem nedir? Çıkın açıklayın abi. Siz açıklamazsanız yazılıp çizilir. Sergen hoca mesela rıdvan için daha yeni açıklama yapıyor yapsana güzel hocam oynatmadığın zaman fiziği yeterli değil diye. Hazır deģil diye. Yapmadın hep nskaladan welintondan vurduk seni. Çünkü oynayabilecek düzeyde olduğu düşünüldü hep, kötü olan da fiziği yetersiz adam çıktı iyi oynadı ama sorarsan fizik yetersiz. 

Nasıl olacak bilmiyorum çok büyük sorunlar var. Berkay oynasin josef yerine diyoruz adam sakat. Rossier ve masuaku antalya maçında oynayamayacak galiba. Antalya toparlandı hep formda oldukları zaman bize denk geliyor şansımızı seveyim. Durumu hocaya bağlayıp daha fazla kaos yapmamak lazım lig daha bitmedi. Düzelecek çoğu şey şu antalyayı yenelim bir nefes alalım

Nihat hiç sevmem, fakat sinirden artık çıldırmış tayfurun bandajina takıyor. Yenilgiyi kabullenemiyor, tayfur efendi de büyük işmiş gibi kendini savunuyor. Top toplayıcı olayında iyi yaptı keşke vursaydın. Eden hazard bir keresinde tekmelemişti çok iyi de yapmıştı. İşini yapmacayak herifleri oraya topluyorlar. Ulan her küçük çocuğun hayalidir top toplayıcı olmak hele derbide sen topu vermiyorsun niye varsınız o zaman. Herneyse bu gereksiz bilgiyi bilerek sona aldım.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum