içinde

Gökan Akkanı istediğimiz de rize bizden ne kadar para istedi?

1 hafta kaldı ligin ilk maçına.. eksiklik var mı? var… ama yandık bittik eksikliği değil.. orta sahadan bir oyuncu kaybettik.. ve bu isim yerli genç.. josefin yokluğunda orta sahaya bir takviye şart… fassnacht bu eksikliği giderir mi bilmiyorum… kaan ayhanı artık bitirme zamanı geldi sanki ama nedense gerek kalmadı gibi duruyor saiss ve emrecan mükemmel güven veriyor ikisi oynar zaten sakatlık ceza durumunda montero ve welinton işimizi görür… yeri gelir necip idare eder artık napalım… fakat yabancı sınırı elimizi kolumuzu bağlayacak gibi.. 

sol beki de yabancı aldık belki forvet oğuzhan akgün sol beke devşirirse tadından yenmez… orta sahaya takviye şart…

sol kanat için cenk-muleka ve nkodou bence yeterli.. cabralı alamıyorsan nkodou kesinlikle takımda kalmalı…

kaan ayhanı’da alamayacağız gibi duruyor fakat almamız lazım… yerli oyuncu sayımız az..

berkay çok güzel sinyaller veriyor.. emirhan delibaşıda ben beğendim o da gelecek vaat ediyor…

ersine ne oldu anlamadım.. kafası burada değil.. nazar değmesin emre bilgin taş gibi  hazır.. gitmek istiyorsa ersin bırakın gitsin kafası burada olmayan oyuncuyu kaybederiz… gerek var mı bence gerek yok.. yedekte mert ve utku da var zaten.. ersin kendi bilir böyle giderse 2.haftadan emre alır kaleyi… daha da vermez..

Fassnacht ligleri başlamadan kapacaktık.. bu saaaten sonra çok ama çok zor.. adam 3 resmi maça çıktı hepsinde tabela yaptı ve yaptırdı… yani bu adam kaliteli belli ıkınmanın bir anlamı yok.. yok kenny miş oymuş buymuş… abi geçin bunları…

– fasnacht  – kaan ayhan – bir 8 numara orta saha bitti… bu 3 transferi yap kapat olayı… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin