içinde

GOL YEMEK demek DEFANSIN kötü olması Demek mi?

Bazen evet, bazen hayır… abi liverpool 7 tane yemiş.. defansa bakar mısın virgil vandig adamın değeri kaç para? sağ be ve sol bek şuanda avrupanın en iyileri.. tamam kalecileri maldı ama yani 😀 

barcelona 8 tane yedi ki? defansının kötü olduğunu söyleyebilir misiniz? kalecileri.. ter stegen o maç berbattı ama şampiyonlar liginde diğer maçlarına bakın adam kaleci abi..  

vida bugün hata yapmış.. doğrudur.. amacım savunmak değil.. merihli uğurcanlı ve bana göre beş para etmez ama medyaya göre şişirilmiş ozanlı defansımzıda 3 tane yedi.. yani demek istediğim futbolda gol yemek var.. abi yani ben gol yemiyim diye maça mı çıkılır amk… aman gol yemiyim..

abi ben daha fazla konuşmicam.. futbolda amaç nedir? kazanmak zorundayız.. kazanmak için amaç nedir? ilk önce en az 1 tane gol atmak değil midir? duruma göre rakibinden bir fazla atmak.. sonuçta amaç gol atmak.. en iyi savunma nedir? en iyi savunma hücumdur.. top ne kadar sende kalır maçı ne kadar ilerde oynarsan kalen o kadar güvendedir.. ek olarak bu yenilmeyeceğin anlamına da gelmez.. bazen olmayınca olmuyor.. örnek 1-0 biten chelsea-barça maçı… sayısız pozisyon ve bir türlü gol olmayan pozisyonlar.. şans ve chelseanin bir pozisyonun gol olması… ama chelsea de de yabana atılacak oyuncular yok yani.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin