içinde

Güvenin çok ekmek yemesi lazım… Çok şükür kazandık

Aboubakar orta kısımda ceza yayının hemen önünde bom boş kendisini ofsayttan kurtarmış ısrarla pas istiyor verse 2 olması içten bile değil vermedi..

2. pozisyonda aboubakar stoperi aldı sola çekti sağ tarafı bomboş hale getirdi güven sağ tarafa oynayacağına topu önü kapalı olan aboubakara atıyor abounun derdi çalım atmak olsa yerdi rakibini ama derdi pas vermek olunca top kaybı ile sonuçlandı..

güvenin bunları çalışması lazım.. açıp premier lig izle bayern münihi izle.. kaliteli ayaklar nasıl ince paslar eriyor izle.. bugün ince pas vermene gerek yoktu topu yuvarlasan yeterdi…

dorukhanın mensah yerine oyuna girmesi hatalı.. atiba yerine girmeliydi atiba çok yoruldu… 1-0 olunca sergen hoca kafasında maçı bitirdi ve sivasa odaklandı çıkardı hemen gzheali.. bu çok tehlikeli… ouna savunmacı almanda senin gol yemeni engellemez.. 

ersin abi büyük takım kalecisi değil… küçük takımların büyük kaelcisi olur ancak.. ayağına gelen her top rakibe gitti.. devre arası bir kaleci.. ve daha kaliteli bir orta sahanın yanında birde aboubakara yedek forvet…( cenk alınabilirse iş görür. ) …. en kötü kaleci ve yedek forvet alınmalı… not: aboubakar kesilmeden oynatılmaya devam edilmeli.. çok fazla top getiremiyoruz abuya… ayrıca larin sol tarafımızı felç ediyor… nsakala hele rıdvan oyuna girdi adamların soldan atağı yok.. çocuk kesti hepsini.. rotasyon için oynatmıştır ama bunlar tehlikeli işler.. rıdvanın daha şimdiden bunu öğrenmesi lazım.. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. +1 derler ya ondan.
    Guven’i biraz fazla yermissin yoksa tüm yorumlarinda haklısın. Tek farklı öndeyken sonraki maça yatırım yapılmaz. Heleki sen Beşiktaş isen. Gerci çokta seçeneğimiz yok. Sergen 37 yaşındaki Atiba yi vazgeçilmez görüyor sanırım. Biri dinleneceks3 bu en fazla Atiba olmalı ki bugün iyi değildi. Ben hala Abubakar’in santrfor degil kanat forvet oynaması gerektiğini savunuyorum. Bize adam gibi bir santrfor şart. Kaleci şart. Ersin bugün çok saçmaladı. En güzeli öyle yada böyle kazanmak. Ben bu kadar zorlanacagimizi beklemiyordum açıkçası. Sivas maçı da rahat olmayacaktır.