içinde

Hakem hataları ayrımcılığı bir kenara bırakıyorum

GS son dakikada 2 gol birden attı.. Hani iş averaja da kalmasın diyorlar o kadar ince ince işliyorlar.. Fakat bu atma isteği işte.. Dün bir de bize bakın son anda oyunu rolatiye alma, gol atmak için ileri gitmeme laubali laubali top tutma.. Bunu hep yapıyoruz biz.. En sevmediğim yanımız gidip 4. golü arayıp rahatlıkla atmak varken atmıyoruz.. Neden abi en kıl olduğum huyumuz..

Hakemlere ayrımcılığa gelirsek:  Bu ligde bu şekilde rekabet edemezsiniz.. Nizami gol atarsınız 2-3 dakika incelenir iptal etmek için yer aranır. Fakat gs veya fenev atar ne olursa olsun gol verilir hemen santra yapılır.. Atılan ilk gollerinde Icardinin ofsaytta olma şühesi var, belki de değildir ama incelemediler çizgi çekmediler.. 2.gol de kalecinin görüş açısını kapatma şüphesi yine incelemediler.. Hele net bir giresun penaltısı var, veremediler.. Böyle rekabet edemezsiniz abi, edemezsiniz..

Aboubakarın golünde top ayaktan çıkmış havada adamlar ofsayt çizgisini çekip golü iptal ediyor.. top tam ayaktan çıktığında muleka ofsayt değil.. Şimdi gs ile averaja kalsak adamlar 1 golle geçse kim verecek hesabını. Gs’nin iptal olması gereken golleri de gol sayın hadi, yine 1 gole kalsa ne olacak.. Bu kadar ince çalışıyorlar.. Başakşehire 7 atmaları falan geçin abi.. kimse kimseyi kandırmasın… Başakşehirle kaç kere oynadık bir kere şöyle fark yemediler, yalan dolan boktan işler

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin