içinde

Hasic..

Çok sükür bu çocukta başladı takimla çalışmaya.. geriye atakan üner kaldı.. inşallah oda döner.. iksiide kenandan kat ve kat iyi oyuncular.. sergen hoca insallah hasice sans verir.. tamda da ihtiyacimiz oldugu bolgede oynayabiliyor..

Çogu kisi kizicak ama ljajic affedilemez mi en azindan gidene kadar takima alınmali.. 10 numara da alex madem hazir degil ljajic ile durumu idare edebilirdik ama biz kadro disi biraktik.. ljajic bir lens veya dougslas degil.. gecen sene oynadigi maclarda verim veren bir oyuncuydu… nsakala weliton gibi adamlarin her hatasina ragmen takimda tuttukta ljajic mi sorun oldu.. adam oyuna girdiginde elinden geleni yapiyordu bence.. ljajici affedip kullanmaliyiz bence.. bu sayede alexi forvette kullanabilirz.. batsuayi ile olacak iş degil bu kadar gol kaçmaz.. nkodouda cabuk sakatlaniyor en azindan tercih icin bu balon kenan oynayacagina ljajic oynasin… 7 mac var daha 2 hafta da ljajic form tutar tutmasa bile bu balon kenan veya helva salihten 10 kat iyi oynar.. tff listesinde zaten adi var.. yani imkansiz bir sey degil.. sergenin her istedigi yapildi bence bu konuda taviz verebilir.. ljajicin kotu oyuncu oldugunu dusunmuyorum.. sorunlari var evet her insanin olabilir ama yani unutmamak lazim gecen sene ihtiyacimiz oldugunda isimizi gordu..

Alex hazir degil.. batsu sakat. Nkoodu sezon basindan beri sakat.. takimin yarisi sakatti.. kenan helva salih geldigimiz durum ortada herkese sinirsiz kredi… bosa para vermektense en azindan kullanalim.. takim dengesi felanda demeyin abi kadro disi kalip bos para alinca sanki bozmuyor

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. 👏👏👍
    Hasiç listeye eklenmemişti, 2.devre alırız heralde. 5 tane morutan eder. Llajic için oyuncu biraz yanaşsa-istek gösterse olur belki; eli cebinde gezmese, surat yapmasa işini yapsa sadece mesela.
    Alex’in forvet oynayabileceğini sanmıyorum bu sistemde, Larin’in pozisyonunda kanat forvet belki. Ların en uca atılamaz mi?

    • ölüsü kenandan salihten iyi oynar… skor katkısı yapar en azından… kenan bir gol bir asist yapamaz mı bir oyuncu? veya salih? abi bu kadar maç oyna forvetsin sen forvet… kaç maç orada görev aldın 1 gol atamaz mı bir oyuncu.. hiç sahaya etki ettiğide yok zaten.. o yüzden Ljajic diyorum yoksa demem yani

Bir cevap yazın