içinde

#Hasickatlediliyor

Hasicin 87 de bi gol attığını düşünün. 

Sonra hasicin kazanacağı özgüveni, geleceğini, edeceği değeri düşünün. 

Şimdi bide 1 senedir top oynamamış, ukela, para etmeyen, sadece zarar ziyan olan, asla karakterli olamayacak birini düşünün. 

Evet Hasic şimdi o bozuntuya kurban ediliyor.

Sergen Hasic konusunda hayatının en büyük yanlışını yapıyor. 

Bir Allah in kulu yok mu? Sen hayırdır bilader diyecek? 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Hak mı haksizlik mi onu zaman gösterecek.lahic hazır durumda gördü ki kadroya onu yazmış. Hoca 19 yaşında ersin ve Rıdvan 11 de başlatacak.Bu takımın başında başka biri olsa çoktan fişi çekmiştik. Şahsen Sergen hocaya inanıyorum.bu yıl geçiş yılı olacak derken hooop durun bakalım burası Beşiktaş ,her zaman şampiyonluğa oynar dedi. Elbet hasicede sıra gelecek.hoca adil formayı hak edene verir. Bir de şöyle düşün Belçika ligine kiralanmış orada ikinci yarı 10 maç 90 dakika görmüş.seneye şampiyonlar Ligi’nde 11 başlıyor. Herşeyin zamanı var.

  5
  3
 2. Bu maç için bir şey diyemem ama hafta içindeki kupa maçı için Hasic konusunda bence de Sergen adaletli davranmadi ….
  hafta içi ilk 11de başlayıp on numara pozisyonunda deneseydi taraftarın merakı ni gidermiş olurdu ki Hasic bu şansi haketmisti hiç olmazsa yarım saat oyunda olmalıydı hasic…
  Ljajic sakatlık yaşamadığı dönemlerde bile derbi maçlarda hiç ortalarda görünmeyen bir tip ti zaten şimdi hazır bahanesi de varken sürpriz yapıp ta yıllar önce ribery nin bizim maçta patladığı gibi patlama yapamayacaktır en fazla maçı garanti ye alırsak oyuna girebilecek bir alternatif bence…
  Ljajic demisken bunu boynuzlayan herifi Frankfurt a kiralamışlar bu Frankfurt bizden daha büyük klüp değil ama Bundesliga da olduğu için orda oynamasını istemiş galiba Real Madrid…
  Yoksa bize gelse harika olurdu hem santrafor transferini hallederdik hem de ljajic ben bunu kabul edemem deyip çeker giderdi belki..

 3. Adam artık 18’e giremiyor. ??????
  Yahu hala Sergen gençlere şans veriyor yoksa Ersin’i oynatmazdı diyen sevgili dostlarım. Bizim elimizde başka bir kaleci yok. Eğerki Alanya’dan alınmış 40 yaşında bir kalecimiz olsa kesinlikle kimse ERsin’in adını dahi bilmezdi. Kabul edin artık bunu. Rize ve Hatay maçlarında kadroya giremeyen Lajic, derbide kadroda ama Hasiç yok..
  ???????
  Ben bu çocuk için dua ediyorum. Umarım başa takıma gider ve bir an önce hakettiği kariyerini çizmeye başlar. Burada yok olup gitmesine gönlüm elvermiyor açıkçası.