içinde

hataylı sarı kafaalı futbolcu ve onun cücüsü.

Hasta yatağımdan içimi dökmezsem rahat edemiyeceğim. Beşiktaş haricindeki tüm  takımlara şöyle bir talimat verilmiş. Top Beşiktaşlı futbolcudaysa tutun  indirin alttan arkadan önden bacaklarına vurun çekin ağır faul yaptıysanız sizde kendinizi yere atıın yerde kıvranın en azından faulü onlar yapmış gibi olur belki bize verir. nitekim çoğu maçta yaşadığımız olay.. faulü bize vermese bile kırmızı göreceksen sarı  görürsün..

Bizim Beşiktaş lı futbolculara da bizimkilerin söylediği aman kart görmeyin. temiz oynayın. hakeme itiraz etmeyin. ouyununuza bakın.

hataylıı sarı kafalı futbolcu Larine maç boyu bunu yaptı. top larindeyken çekti itti alttan arkadan adalesine  vurdu. ful yok hakem cücü.. ama top kendisine geldiğinde bizim Beşiktaşlı futbolcu az vücut teması yapsa ki yapmaı için sarı kafalı aniden durup domalıyor. tabi Larin siyahi olduğundan uzvu biraz sertçene rakibin an.s  bölesine temas ediyor. sarı  kafalı kendini yere atarken keşke şortlarımız olmasaydı diye düşünüyor.. ama cücü öyle düşünmüyor. yaptığın çok ayıp Larin benim neyim eksik hem daha kuru daha sık diiyerek faulü veriyor…Kartal Yorum ailessinden bu şekilde yazdığımm için özür dilerim. ancak Hakkı yenen Beşiktaş olunca isyaanın içimi yakıyor. fırtınalar kopuyor. böylesine aleni yapılması arkada derin devletin olduğunu bile düşündürüyor.. tek sığınacağımızz ergen hoca ve Ahmet nur Çebi çözsünler bakalım bu oyunu.   

 pislik yapanlar kazanıyor. geseli nelson 39 cm gerideki ayağa başına darbe almış numarasını gesede öğrenmediyse ben  andavalım. onun  norveçteki tüm maçlarını izlesinler tek bir bu tür hareketini bulamazlar.

birde dikkat edin anadolu takımları hem birbirlerine karşı hemd e febeye karşı bu kadar sert oynayamazlar. çünkü anında kart görürler. hele ki geseli bir futbolcuya ayakkabı bağına  dokunsa kırk takla atılır penaltı verilir.

benim naçizane gördüğü m bu. Beşiktaşa aynı anda messi ve ronaldo gelsin yine şampiyon yapmazlar. tff ve hakem camiası bu sene trabzonda karar kılmış büyük ihtimalle olacak. segen hocada kendine daha bilimsel çalışan bir ekip kurmaz ise onunda sonu hayır değil. gerçi o ömrünün geri kalanında yetecek parayı bu sene aldı. sene sonu yollar ayrılır. çünkü böylr giderse 20 puan park olacaak. odxa zaten artık evlenme zamanı diyor. bulur birini evlenir. yada Ahmet Nur Çebi nin yapması gereken iyi bir scaut ekibi kurup iyi çalışan profosyonel bir yardımcıyı kadroya  katmasına sergeni ikna eder. nskala ve welington takıntılı sergen buna ne  der bilemem de. başkansın işte ikna et.

yoruldum ama içimi boşalttım rahatladım. ulan huzur içinde ve mutlu ölmekte haram bu ülkede. yazıklar olsun size satılmış Türk hakemleri. yabancı   hakem hemen şimdi.

kalın sağlıcakla.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ayni dusuncedeyim Sevgili Bodo..Gs macinda yedlin Larini surekli tekmeledi ,ynisini biz yapsak ilk yari bitmeden cift saridan atilirdi..Gs macinda yedigimiz gol ile hataya attigigimiz gol ayni ama bize atilan gol gecerli ,bizim attigimiz gol iptal..Biz kimi kime sikayet edecegiz ,Besiktasi bitirmek icin gerekirse kurallari uygulamayin ,bu yolda size her sey mubah diyenlere mi sikayet edecegiz..Adaletin kasitli olarak uygulattirilmadigi yerde nasil hak aranilacak ..Hak arama, Turkiye sinirlarinin otesinde artik..