içinde

Hayırlı olsun.. İlk defa bu tarz bir ödeme yapıldı

Ne kadar ödeme yapıldı ne yapıldı gram umurumda değil. Doğru isimlere doğru rakamlar olduğunu düşünüyorum. Yeter ki hemen baskı ve beklentiye girmeye gerek yok. Talisca ile Atiba ile kıyaslama benzetme yapmaya gerek yok. Hepsi farklı tip oyuncular.. Hayırlısı olsun inşallah çok başka bir seviyeye gelir MUCİ.. Hayırlısı olsun. Musrati ve MUCİ avrupada başarılı olmaya bakar.. Yaş sadece bir sayı başarılı olursa iyi paralara satılır.. Önemli olan iyi olması Hayırlı olsun ALLAH UTANDIRMASIN….

Ghezzal sakatlıkları kabak tadı verdi.. Şimdi takımda bir orta saha ve stoper hattı var… Takımın eksiklikleri şuanda sağ bek ve kanatlar gibi gözüküyor ama belki bu oyuncular sayesinde onlar da oturur.. Bekleyip göreceğiz.. 

Aboubakar da inşallah iyi döner ve piyasa yapar.. Sonrada iyi bir rakama elden çıkarırız. Bakalım ne olacak… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Ghezzal yani bilmiyorum aşırı duygusal kalıyorum. Nasıl bir uğursuzluk şanssızlık var çözemedim. Adam çok kaliteli ama olmuyor bir türlü.. Geriye kalan sürede kulübede geçirip yol ayrımına gideceğiz gibi.. Keşke böyle olmasaydı ulan VALERİAN.. ulan adamı sakat sakat oynatıp hep iyileşmeden oynatıp bitirdiler.. Fakat ÇEBİ ‘ye de yazar bir türlü kanat oyuncusu almayıp onu iyileşmeden oynatmaya mahkum ettirdi…