içinde

Her şey Bitti Demek İçin Erken Ama Bitti ;)

Kısa kısa gözüme çarpanlar:

1. Bu oyun rakiple oynanan bir oyun. Kendini değerlendirirken rakibi göz ardı edemezsin. Erzurum can havliyle özellikle ilk yarıda herşeyini koydu ortaya. Bazı bölümlerde diş geçirdik, diş geçiremediğimiz anlarda konsantrasyon kaybı ve şanssızlığa yenildik. Genel anlamda çok iyi görüntü vermedik. Ama sağlam gerekçemiz vardı bu kötü oyun adına. ZEMİN…

2. Böyle zemin olmaz. Bu sahada top oynanmaz. Cenk’in sakatlığının tek sebebi Erzurumspor yönetimidir. Çıkıp özür dileyeceğine, hakeme yürümek olmuyor be kardeşim. OLMUYOR..

3. Maçın bir bölümünde Dorukhan’a dikkat ettim. Ortasahada eksik yakalandığımız bir pozisyonda orta alanda faul yapmamak için çırpınıp, ceza yayına yakın yerde adamı indirerek sarı kart yediği pozisyon, Dorukhan’ın kalibresi hususunda sağlam ipucu verdi. Bu pozisyon haricinde de çok defolar sergiledi. Bu haliyle değil Beşiktaş’ta, Alanyaspor’da dahi oynamasını kolay görmüyorum..

4. N’sakala.. Bir oyuncu bu kadar kötü görüntü vermez, veremez. Hücumda zaten varlık göstermeyen bir adamın sadece savunma yapması isteniyor ve o savunmayı da berbat bir şekilde yapıyorsa, hocanın bu durumu göz ardı etmesi hiç doğru değil gibime geliyor..

5. Atiba bir müddet dinlendirilirse şahane olacak..

6. Josef’in takımımız için ne kadar değerli olduğunu tekrar gördük..

7. Ozi ve Larin iyi gününde olurlarsa Beşiktaş’ın kaybetmesinin çok zor olduğunu söylemek lazım.

8. Ersin!!! Aman diyeyim kardeşim. Aman!!! 

9. Ghezzal.. Geçen hafta söylediğimi tekrarlayayım.. Gerekirse tüm takımı satın, alın bu adamı…

10. Mensah (GAME OVER).. Kayseri’de mutluluklar..

11. Ankaragücü maçı bizim adımıza ipi koparma maçı. Koparırsak koparız.. 

Bitti demek doğru değil ama BU İŞ BİTTİ kardeşim. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin