içinde

Herkes Mutlu

Takımda arkadaşlık var , yardımlaşma var birlikte itiraz ediyorlar , Sergen hırslı şampiyon olmak istiyor. Ligin en iyi sağ tarafı, sol beki ,orta saha üçlüsü ve santrafor u bizde.maaslar yatıyor zor fikstür geride kaldı fakat haftada üç maç yoğunluğu başladı.ankaragucu maçında bence atiba dinlenmeli.skoru bulunca Abubakar riske edilmemeli. Oyuncular virüs konusunda uyarılmalı!! Şimdi ibre bize döndü alicengiz oyunları başlar. dikkat etmeliyiz.alanyada çok yağışlı hava vardı bu bizi çok etkiledi. Devre arasına kadar az n fazla 2 beraberlik 6 galibiyet almamız lazım diye düşünüyorum.devreye 42 puan la gitmeliyiz. Erzurum maçında ilk yari şut denemesi fazla yoktu , çalışmamiz lazım.bu kampanya bittimi organize olup talisca ve Cenk ve marcelo nün ücretini toplamanız lazım.. yönetim bur şekilde evde yatarak para kazanan adem mirin lens Boyd ve Douglas tan kurtulması gerek.ve kesinlikle yerli tecrübeli kaleciye ihtiyacımız var. Ersin iyi kaleci fakat daha çocuk çok stres yapıyor.onunda kafası rahatlamali üzerindeki baskıyı kurmalıyız.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum

  1. Şu anki durum yanıltmasın. Türkiye’nin en iyi santraforu nerde bizde? Bizde hali hazırda santrafor bile yok. Çok gol atmamız yanıltmasın.
    Bekler birer kişiye bağlı. Rosier yokken düştüğümüz durum ortada. Kimse çıkıpta Necip çok iyiydi falan demesin takımda yedek sağbek bile yok. Sol bekte Rıdvan iyiyken iyi eksikliğinde aynı etkiyi N’Sakala verebilir umarım.
    Kalecileri hiç konuşmaya gerek yok. Ligin en çok gol yiyen takımlarındanız. Bunda hem savunma hem kaleci zaaflarımızın etkisi var. Hala defans hattımız belli değil ve bu çok büyük bir sorun. Savunma hattı birlikte oynadıkça dahada güçlenen bir mevki iken bizim 2 maç üstüste oynayan adamımız yok neredeyse.
    Orta saha olarak yeterli olduğumuzu düşünüyorum sadece. Ordada bolluktan dolayı kimse memnun kalamıyor. Hasiç, Lajic, Oğuzhan daha takıma giremiyor.
    Bence o kadar da dev aynasında görmemek lazım. Bu sene az akıllı olan şampiyon olur. Biz Alanya maçını kazanabilsek en azından devre arasına kadar ciddi avantaj ve moral olurdu. Şu anki durumda fena değil. Öyle yada böyle devamını diliyorum bu durumun ama çok kolay olmayacak. Heleki sıkışık fikstür bir çok takımdaki foyaları meydana çıkaracak. Radyatöre antifrizi çok dökünce çamurla yamalanmış delikleri açması gibi….