içinde

Hulk..

Limitlerden ziyade parasını ödeyebiliyorsak alalım, yoksa limit açılır dalavere de yapılır ama oyuncunun ve oyuncuların düzenli parasını ödeyemeyecek isen hiç girmeye gerek yok o topa.. şampiyon oluruz ordan gelen para ile bu değirmen döner kafası bizi bitirdi, aynı hataya düşmeye gerek yok. Düzenli ödemeleri bozmayacak her transfere tamamım ben. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Nasılsınız arkadaşlar . Özlemişim bir selam vereyim dedim .

    Yeni sitede aktif olmak kısmet olmadı bir türlü.. Klasik bahane.; iş güç derken , biraz da farklılık uzak tuttu belki. Yaşlandık galiba , değişikliklere uyum sağlama konusunda problem olabilir 🙂

    Aslında tam da keyfimizi paylaşacağımız dönemdeyiz. Takım maşallah tabanca gibi . Aslında her zaman kafamdan geçen şeyin tam tezahürünü yaşıyoruz şu ara , transfer ile değil takım ile başarı geleceğini görüyoruz.. En son bu siteye geçerken kimsenin bu sene ile ilgili umudu yoktu ben de o dönemden bu yana pek takip edemedim . Bir o günkü havaya , bir de bugünkü havaya bakıp Sergen Hoca’yı tebrik etmeden geçmemek lazım … Benim nazarımda Sergen artık Sergen Hoca’dır , onu da not olarak eklemem lazım . Oynanan oyun ve başarıyı bir kenara koyarak söylüyorum , çok önemli bir ciddiyet ve profesyonellik gösterdi takımın başına geldiği günden bu yana .

    Bu Hulk işi de biraz kafamı karıştıryor yukarıdaki sebeple , dönen tekere çomak sokmasak mı diye . Sanki Cenk dönen çarklara daha kolay dahil olur gibi geliyor .