içinde

hulk transferi -yönetim

1.5 yıllk 3 milyn euro çıplak maaşı kabul etmiş.  gelelim bonus ve kontrat uzatılmasına. öncelikle şunu söyliyeyim, şampiyon olursak alacağı bonusu, ben ek maliyet olarak görmüyorum. 500 bin bonus verceksin, 50 milyon alacaksın. maç başıları da hulk gibi biri için sorun görmüyorum. çünkü her maça katkıtada bulanabilecek.bir yıldız. 25 maç oynarsa otomatik olarak 1 yıl uzar talabi var. tek risk bu. kötü oynarsa, bi 2 milyon euroluk risk var. o kadarına da katlanacaksın artık. maç başıları ilave etmedim, kötü oynarsa kadrya giremez zaten.

şimdi rakipler, freni patlamış kamyon gibi gelirken, eksik yerlerine transfer üstüne transfer yaparken ki bu sezon fener 30 transfer yapmıştır heralde, sen de 2 milyon riske gireceksin arkadaş.

Çebi herşey ilk yarı gibi gider sanıyorsa fena halde yanılıyor. segen hocamıza güveniyoruz demek yetmez. rakiplemiriz çok güçlendi. saha içi hakem olayları ve saha dişi dümenler nirvana yapacak. nitekim ilk örneği dün antepte yaşandı.

sergen hoca bir tek hulku istiyordu almadık. hulk çok önemli bir jokerdi. şu anda en büyük sorunumuz, kapalı savunmaları açmakta sıkıntı çekmek. bu sorun önemli ölçüde azalacaktı. sergen hocanın eli rahatlayacaktı. ayrıca sergen hoca şampiyonluğu çok istiyor. yönetim bu konuda biraz geride maalesef.

sonuç olarak ne olur ? yönetim son günde de olsa iyi kötü birini taransfer edecektir. ellerinin altında vardır. son anda açıklayacaklardır. belki moto kuryayle biter :)) yeter mi yetmez tabi. gelecek olan kişi. abubakar sakatlandıkça veya dinlendirildiğınde yerine girecek kapasitede biri olur. eğer cenk gelirse ne olur ve neden cenk olursa onu da anlayamadım. çünkü yarım sezonluk maliyeti maç başı bonuslar hariç, 1.250 euro.ayrıca cenkin kapasitesi ve katkısı, rakipler bu kadar güçlenmişken çok  az olur. bence transfer edilmemeli maliyeti açısından. o elimizin altında sakladığımız transfer kimse onu alalım. 

evet tekrar sonuç olarak ne olur ? tek şansımız, fener ve gs nin birine girmesi. birbirlerine saha içi ve dışı vermesi.

yarın umarım tabzon maçını kazanırız.biraz kafalar karuştı. hayırlısı bakalım.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin