içinde

Husumet vakaları

Seba döneminden beri , Beşiktaş , tüm takımların sempati duyduğu , en azından kin beslenmeyen bir takımdı. Fakat ne olduysa, özellikle fikret orman döneminden itibaren, husumet beslenen bir takım olduk.

Y.malatya,Antalya,Kasımpaşa,Sivas, Ankaragücü,Galatasaray,Trabzon, konya, başkanlarını ayrı tutarak Kayseri gibi takımları sayabiliriz. Hadi GS ile  ezeli rekabet var. Geri kalanlara ne oluyor. Bizim maçtan önce t.d. değiştirirler, starlarını bizim maça yetiştirirler, bizim maçta sarfettikleri eforun yarısını ,renklilere göstermezler. Ne istiyorsunuz ulan bizden. Hakemler , federasyon , kurullar hepsini üst üste koyup gidiyorduk. Milli ara ile ara verdik. Topunuzun m.q.

Alanya maçı bizim için artık çok daha fazla önem kazandı. Biz Alanya’yı , o çok iyi olduğu dönemde yenmiş takımız. Yine yeneceğiz. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Yapmamız gereken, tüm konsantrasyonumuzu saha için e vermek. Başka işlerle uğraşmadan. Şu meler olayına kadar bunu yapıyorduk.hepsini üst üste koyup, maçlarımızı kazanıyorduk. Üstelik her maçta en az 1 penaltimiz verilmezken. Fakat hocamızın fener maçından sonra yaptığı son derece gereksiz, meleri istemiyoruz aciklsmasi , fırsat kollayanlarin eline çok gereksiz bir koz verdi. Saha içinden  dışına çıkmak zorunda kaldık.kasimpasa maçı belki de biraz da bu şekilde gürültülüye gitti. 

Tarihimizin belki de en önemli şampiyonluğuna ramak kalmışken, Kasımpaşa maçını unutup, hocasıyla,futbolcusuyla tam konsantre olup, artık saha içi ve dışı hata yapmadan ipi göğüslememiz şart.

Bir parantez de tosunumuza açayim. Alanya maçında umarım sahada olursun. Bize kendini affettirirsin. Affetmeye o kadar hazırız ki anlatamam. Sen yeter ki oyna, elinden geleni yap.

Şans yanımızda olsun. ( Ozanın golü , aytacin golü şans degilde nedir ? On kere denersin , 1 tanesi öyle girer. Bunlar 1 kere denedi ve oldu. Böyle şansın da m.q. )

Bir cevap yazın