içinde

İlk yarı ezdik

Hemen hemen tek kale oynadık. Müthiş bir mucadele vardı. İlk yarının hakkı en az 3-1 di. 

Fenerin golünü larin attı. Penaltıyı batsu yedi. Batsu ve larin çok net pozisyonlarda yine gölü atamadilar.herzamanki gibi. Orta saha ve defansı tebrik ediyorum. Müthiş oynadılar. Ama ridvan ve gezzalin orta isabetleri düşüktü. Kenan bence yerini buldu. Fizik olarak  da  rakiplerini ezdi. Rosierin yedeği artık Kenan. Rosierin bu vurdumduymaz tavırları seneye de surecekse, ona guvenip yola çıkmam.

Hocayi ben gelecek yıl değerlendiririm. Bence mükemmel bir hoca bulmuşuz. Ama sonuna kadar arkasında duracak mı başkan bilemiyorum. Hocayi hem saha içinde hem de maç sonu toplantısında düşünceli gördüm. Sanırım o da bazı şeyleri hissetti. Eğer sezon sonu bu hoca gönderilip, başkanimizin tek aşkı, apartta bekleyen, her puan kaybedisimizde ellerini ovuşturduğunu düşündüğüm Şenol Güneş getirilirse, başkanı affetmem şahsen .

Yenikapiya aynı gün kutlama koyanların , aklını sevim.biz de şampiyon olursak eğer, Trabzon meydanında kutlama yapalım. Bakalım ilgili makamlar müsaade edecekler mi ? Tabi ki etmeyecekler. Bu Trabzon simarikliklarindan, şımartılmışliklarindan sitkim sıyrıldı. Faktirin gidin be. Gelecek yıl çok entrasan bir yıl olacak. Bekleyip göreceğiz bakalım.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin