içinde

ilk yarı sonu lider olarak kapatabiliriz

sayın Cebi ,Dorukhan için yüzde vermek yerine uygun ücrete imzalanmış kontratı göstersene ne gerek var bu açıklamaya…Beşiktaş takım olmaya başladı, oyuncular kaynaştı, bir arkadaşı rakip ile didişirken hep birlikte hareket ediyorlar birbirilerinin açıklarını kapatıyorlar. takımda asker çok tu şimdide takımı sırtlayacak yıldız da kendini gösterdi ABUBAKAR!! Sergen hoca ölü toprağını üzerinden attı, fikstür bize döndü. yönetim oyuncuların alacaklarını kuruşuna kadar ödedi. fb ts başakşehir maçlarından 9 puanla çıktı. üzülsek mi sevinsek mi avrupada maçlarımız yok bunlar hep güzel şeyler.en çok beni sevindiren Rıdvan souza abubakar gibi oyuncuların bonservisleri bizde olması inşallah kısa zamanda Dorukhan rosier ve gezhal in bonservisleri alınır. başta hasiç vida lens boyd olmak üzre cok para  verip verim alamadığımız arkadaşlarlada yolları ayırmayı başarırsak her geçen gün ayaklarımız yere daha sağlam basar 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. An itibariyle Lens, evet, umutsuz vaka görünümünde olmakla birlikte,
  Bu kadar sıkışık
  Ve neredeyse yeni başlamış sayılabilecek bir sezonda Vida da
  Hasic de
  Ve hele Boyd da yeri gelecek, çok gerekli, çok yararlı olacaktır, görürüz…
  Tek handikap “yabancı sınırlaması”…
  Ki, o kuralın bile -olağanüstü şartlar nedeniyle- esnetilmesi söz konusu olabilir..

  ?????

 2. Lens ve Boyd konusuna katılmakla birlikte Hasiç’in kesinlikle çok yetenekli olduğunu ve yeterince şans verilmediğini düşünüyorum. Üzerine tam forma şansı bulabileceği maçlarda Covid-19 nedeniyle takımdan uzak kaldı. Uzun fikstürde özellikle kupa maçlarında takıma dahada ısınıp çok faydalı olacağını düşünüyorum.
  Vida konusunda bir çok arkadaşım bana katılmayacak olsa da bu takımın 1 numaralı stoperi Vida’dır, öyle olmalıdır. O da covid-19 nedeniyle takımdan uzak kalmasa şu an bunları konuşuyor olmazdık bence. Kimse yanlış anlamasın ama ben stoperde bir Necip, bir Welinton görmektense Vida’yı tercih ederim.
  Boyd ve Lens konusunda iyimser olamayacağım. Zaman gösterir ne olacağını.