içinde

İsmael derbiyi görmeyi hakediyor. ŞG en büyük hata olur.

Vİsmael in hataları tabiki göz ardı edilemez. Ancak bize verdiği onca zarardan sonra hâlâ ŞG hayranlığı hakikaten inanilmaz. Geldi oturmuş sistemin üzerine kondu Bilic in Samet in ekmeğini yedi 2 şampiyonluk yaşadı ama hiçbir genç çıkmadı altyapıdan. Milli takım aşkı ve para için bizi resmen sabote etti bu adam 3. yılında. Oğuzhan Negredo gibi adamların futbol hayatlarını bitirdi.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Çok enteresan bir durum evet. Gelmesi için anket yapılsa herhalde 50% / 50% çıkar. Adam bizi 10 yıl geriye götürdü. Allah tan Sergen yetişti ve takımı ipten aldı. Yoksa Avrupa’da 50 maçta 3 galibiyet almış Hunter denilen futbol cahili bizi yakacaktı. Bu dahi taktisyen TS ile en az 20 maçı hakemle, uydurma penaltı ve gollerle kazandı. ŞG de 70 lerden kalma futbol kafası ile takım yöneten bir adam. Dünya Kupası’nda bile bu herif İ Mansiz ı beşiktaş li diye oynamadı taki eli sıkışana kadar. Bu tarz adamlar girmesin bu kulübün kapısından

  1. Oğuzhan’nın futbol hayatını bitirdi cümlesine çok güldüm.. ve negredo’da çok formda geldi demi bu takıma adamın kariyerini bitirdi.. ama gomezi cenki aboubakarı taliscayı parlatamadı deriz.. bilic zamanı niye sosayı kimse almadı da kürkçü dükkanına geri döndü? quaresma başına buyruk quaresma takım oyununu oynamayı öğrendi… kim sayesinde… niye şenol hocadan sonra yine küfürler eşliğinde q7 gitti.. çünkü eski haline yine döndü.. ya abi biz yaşamasak olanları görmesek vaybe diyeceğiz şenol güneş ne adammış? bu arada yönetimle sorunlar yaşayan sergen hocada da mevzu para olmadı mı? oyuncuları takımda tutmazsanız ben yokum demedi mi? şenol güneşe yapılanlar yapılsa heralde daha erken kaçacaktı.. bunu sadece sizlerin tabiriyle diyorum.. birde bilic niye gitti ya westhama 🙂 daha sezon ortasında bir de o satmadı ama kumpaslar gören şenol güneş sattı.. peki şunu sorucam istese çok rahat giderdi sözleşmesi bitti… niye gitmedi? 4.senesinde gitti ? bunu açıklar mısınız?

    14
    4