içinde

İyi Haberi Veriyorum.. GARDLARI DÜŞÜYOR..

Gerek sosyal medyada, gerek televizyon basınında, gerekse de bugün oynanan maçta gördüğüm, beni havalara uçuran tek mevzu;

Gardlarının düştüğünü görmek oldu.

Çok değil bir kaç hafta dişimizi sıkıp kazanırsak, tahmin edilenden önce olağanüstü bir tabloyla karşı karşıya kalacağız..

Bu maçtan gs kerhanesinin alacağı dersi de yazıp kaçıyorum..

”Mağduriyet her canlı için can sıkıcı bir mevzudur. Mağduriyetin haklıysa; er-geç işler yoluna girer, haklı haksızın tepesine biner..

”Ama mağduriyetin sahte, yaygaran mağduriyetinden fazlaysa, er-geç haklı olan gelip senin tepene biner, gıkın çıkmaz, paket olursun. Gardın düşer, haklının yürüyüşünü seyre durursun”

Beşiktaş’ım hakkıyla, hepsinin tepesine bindi artık..

İniş yok, finiş yakın..

Hepimize iyi akşamlar olsun 🙂

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Önce başak maçı fener final maçı olacak.Sergen hocadan tek isteğim ve beklentim hem kilit oyuncularımızın sınırda oluşu gereği hemde fener maçına daha zımba gibi çıkmak adına yedeğe çekmesi zaten kendisi de sahada olmayacak.Hatta ileri gidiyorum başak maçına bilalle başlasın riskli görünebilir ama bence değil daha 1 ay olmadı trabzon 17 yaşında 3. kaleci ile yendi.Dorukhanı josefin yerine çekersin ghezzalıda ya töreyle ya da hasiçle başlarsın dicem ama onu yapmasa da hoca töreyle başlanabilir tip oalrak yusuf sarı messi vari bir gol atıp 3 puanı aldırmıştı törede onu rahatlıkla yapar.