içinde

Kadro secimi

Sergen hocanın çıkardığı kadro fena değil.  Nsakala hariç.. bir de larinde biraz düşüş var. Yerine nkodu olabilir miydi diyecek ama nkodu okadar sorumsuz ve şımarık ki. Son maçta maçın 2-1 e gelmesinde, onun ve mensah dorukhanin büyük payı var. Citkirildim Oğuzhan anca son 20 dk ynayabilecek durumda. 10 MT top suremeyen adam. O yüzden hocanın tercihlerine elleşmmeyelim. Tabi sol kanat , nsaka ile sıkıntılı olcak. Adams hücum sıfır. 

Sergen yalcina ve futbolculara güveniyorum. 1 haftadır , gerek medya , gerekse bizler,  çok zor maç , çok zor maç deniliyor.  Geçen YouTube da tesadüfen Ömer üründülu dinledim. Sinerlerimi ziplatti. Okadar kötü niyetli, bu maç çok zor maç diyor ki.ayrica konu basaksehirken, Fener’e de mesaj iletip, Beşiktaş’ı yenmen lazım, bereberlik yetmez diyor.serefsize bakar mısın. 

Evet ,ziyanin dediği gibi, bu çok zor maç söylemlerinden , Şenol hoca çok etkilenirdi. Ancak sergen yalcinin soğukkanlılığı, futbolculara da geçerse içinden geçeceğiz Başakşehirin.keske sahada olabilseydi.murat şahin kenarda stres yapacaksa, hiç çıkmasın daha iyi.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin