içinde

Kadro ve Transfer

Sezon başında o kadar iyi bir kadromuz vardı ki, Valerian kadronun içinden geçti… 

-Cenk ve Gedson’u oynatmayışı, Muleka’dan gol verimini iyi alırken kesmesi… 

-İyileşmeyen oyuncuları sahaya atıp resmen sezon boyu sakatlanmasına neden olması.. ( ghezzal ve josef )

– Oyuncuların kondisyon olarak büyük sorunlar yaşaması… 

Bazen ilk 11’e bakıyorum yani Şenol güneş kimi oynatsın diye.. Yedekler vasat ötesi.. Berkay sakatlıktan oynayamıyor. Kerem istenilen düzeyde mi? Welinton zaten düşünülmemesine rağmen kadroda kaldı… Orta sahada öyle böyle bir sorun yok… yani Redmond istenileni veremiyor. Allahtan kiralık.. Onun opsiyonu yok olsa kullanırlar diye çok korkardım. Sorunlar belli bugün bitiyor ve hala ortada transfer yok. Hani başka forvet alamayacaksınız anladık bari Weghorsttan gelen parayıla Aboubakarın alacağını biz verelim fesh edip kayseri maçına yetişsin. Yoksa kasyeri maçı da gidecek ve takım komple kaos ortamı yaşayacak.. Amacınız ne abi.. Hasic çağırın geri oynasın çocuk, orta sahada sorun yaşıyoruz… Dele yani tamam olmuyor ama yani adam yok mecbur oynayacak.. Necip oynayacağına o oynasın..

Transfere gelelim, Abi BEŞİKTAŞ size ne yaptı? Hayır yeni gelmişsiniz göreve, her maç krallar gibi ağırlamışız sizi, oyuncu mu satmamışız, size mi saldırmışız? Ne yapmışız? Nedir bu kin öfke? Konyaspor oyuncusuna teklif yapıyoruz, başkanı çıkıp alamazlar, antalyaspor başkanı çıkıyor alamazlar.. nedir abi derdiniz? Fb gs istese bedava yollamak için kırk takla atıyorsunuz… Her maç hakkınızı yiyorlar ama sizde haklısınız seven sevilir..  ( o ifadeyi yazmıyorum ayıp çünkü) 

Abi Hocaya kızıyorum ama, bugün çok tecrübeli bir Beşiktaşlı abim söyledi ne yapsın Şenol dedi… Hataları varda oyuncu yokki dedi.. Durdum haklı aslında, oynayan WW vardı gönderdiler yani ne olacak cenk sakatlandı ne yapacak bu adam dedi.. Dün elendik ama yani daha ne yapabilir ki elenmemiz için neler yaptılar.. Ama tek suçlu ŞENOL GÜNEŞ demek ne kadar doğru… Yönetimden hakeme hiç bir tepki gelmedi.. Ne oluyor abi?

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin