içinde

Kalecilerimize nazar değmesin

Ersin ve utku hep soru işaretiydi.. hep.. özellikle utku yok ya bu çocuktan olmaz diyorduk ama murat hocanin takima katilmasiyla ikisi de seviye atladilar.. hatalari var mı? Tabiki var ve olacakta her kaleci hata yapiyor.. yeri geliyor zamanlama yeri geliyor yanlış yerde durma vs. Bu hatalar zaten maç içinde anlık şeyler.. malatya maçında utkunun performansı, bu maçta ersinin performansı gerçekten bize maç aldırdı.. crivellinin ilk pozisyonu gol olsa belki yine kazanabilirdik ama zorlanırdik… iyi kurtardı ersin tam zamanında çıkıp açıyı kapattı.. kale tecrübe işidir oynadıkça güven kazanılır.. ersin ve utku bu yolda iyi ilerliyor… emre bilginin de iyi olduğu söyleniyor izleme fırsatım olmadı.. bakalım hayırlısı.. 

Rossieri bence almak lazım şuan iletişim iyiyken sezon sonu imkansız olur bu transferin son gününe kadar oyalarlar bizi belki iyi teklif gelir diye… zaten gzhezzali almak hayal malesef.. en azinsan rossieri alalim… 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ersin karakter duruş ve kulübe olan sevgisi 10 numara. Ancak az gol yemiş de olsak, elit bir kaleci olamayacağı kanaatindeyim. Dün kurtardığı pozisyonda golü kötü bir vuruşla Crivelli kaçırdı desek daha yerinde olur. Yenilen goller bunun göstergesi. Çevik değil ve bu yönde gelişim gösteremiyor. Uğurcan da hata yapıyor doğru ama bircok kez ekstra ve inanılmaz kurtarışlar la takımı ayakta tutuyor. Ersin gelişime açık olsada bu ekstra potansiyel yok çünkü çevik değil.