içinde

Kazanmak güzel.. 3 gol atıp kazanmak daha güzel..

Skorlar bizi yanıltmasın.. rakibe pozisyon vermiyoruz.. yanlış anlaşılmasın rakip pozisyon üretemiyor ama biz rakip kalede üretemediğimiz pozisyonları rakibe kendi kalemizde hazırlıyoruz.. 

-atibanın götüne çarpıyor rakibe gol poziiyonu 

-nkodu kafayla ceza sahasına servis yapıyor gol pozisyonu

-şansa rosier uzaklaştıramıyor az kalsın içeri atacaklardı ersin son anda kurtardı

– yasine top bir şekilde çarpıyor önüne düşüyor gol pozisyonu

şans olacak abi…  takım mücadelesi isteği konsantresi iyi ama üretkenlik anlamında çok sorun yaşıyoruz.. orta alanda bir tane kilit pas atıcı inceci olsa maç erkeden kopar.. çok güzel boş alanlar hazrlıyoruz ama topları oraya aktaramıyoruz.. güven çok bencil duvar olmayı beceremiyor illa alacak tutucak zaman geçecek topla.. tek top yapsa abu gibi daha açık alanlar olacak … 2 önemli eksiğe rağmen kazanmak güzel.. sırada zor bir maç daha var… hatay.. yağmurdan dolayı zemin ağır olabilir.. kilit açmakta aşırı zorlanıyoruz özgüven eksikliği de var..

son olarak bana göre taç gibi ama VAR dan 100 de 100 izohipsden çıkmadığını gördüler yoksa taç derlerdi.. bu konuda hiç afları yok çünkü 5 dakika incelediler kırı kır yarıyoralr.. geçen hafta buz gibi golümüzü iptal ettiler bu seferde versinler.. algılara siktir çekip önümüze bakıyoruz 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin