içinde

Kim sampiyon yapilacak

Fb macinda gezzala verilen sari kart dun kasimpasa macinda weilton a  verilen sari kart aytaca verilmeyen kirmizi kart ayriyeten 2 kere futbolcularimizin suratina atilan dirsek en az iki sari kart gene yok bu hakem mac sonu siritarak soyunma odasina gitti cunku mhk ve hakemler Beşiktaş’ı kucuk goruo cunku SUNEPE VE EZİK YÖNETİCİLERİMİZ VAR bunlar fb veya gs yapilsa bu hareketler ortalik yanmisti hakemin hakemlik hayatida fiili olarak bitmisti mac sonu sergen resmen.alttan aldi cunku sergen tek kaldi ortada yonetici baskan yok ..

Gelelim futbola evet kotu oynadik sergen yalcinda sacmaladi her seye eyvallah ama bu takim liderse sergenin sayesinde lider nkodu oguzhan  necip paranin anca yettigi weilton nskala gibi yetenekleri azami olan adamlarla takimlarinda yedek kalan roise gezzalla  sezon basi dagilmis widayla ve en onemlisi kaleye 18 yasinda gencecik bir kaleciyi koyarak bu takimi liderlige getirdi yonetim bu sekilde fatmagul gibi durursa bizi şampiyon yapmazlar zaten icimizde firsat kollayanlar var sergen bu takimi sampiyon yaparsa onunuz yillar bizimdir ama hakemler ve mhk herturlu o.ç lugunu yapio YONETİM CİK YAK ORTALİGİ 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Sergen hocanın bu maçlardan artık gereken dersleri cikaracağını umuyorum. Kadro seçiminde bir sakatlik vs bir sorun yoksa artık rıdvanı sahada gormeyi isterim, oyunun sıkıştığı ve maçın elden gittiği durumlarda kaleye şut çekilmesi artik bir elzem. Gezzal harici şut çeken adam yok sahada.Ayrica saha dışında malesef güçlü değiliz sosyal medyada olmasa beşiktaşın sesini duyuran yok.