içinde

Kimse maçın içinde olan çok net olayları konuşmuyor

Mustafa muhammede hava topuna mi ciktida dirseği o sekilde yukarda ve açik.. siz öyle mi koşuyorsunuz topla palavra bahane pozisyon net kirmizidir… tamam hadi diyelim gsliler hakli.. ee daha 5 dakika öncesinde gedsonun yaptıgı hareket net kirmızı kart… o ne olucak? Onu kimse konuşmuyor ama geçin abi… gelelim bu itirazlarin sebebsine direk kirmizi 2 maçtir.. heleki dirsek bakin gorün bunlar boyle ağladi diye 1 maç vericekler.. 2 verseler bunlar yine hakkimiz yeniyor diye bagiricak ve ceza düşücek.. ama kurallar geregi en az 2 maç ceza gelmesi gerekiyor bakalim TFF kurali uygulayabilicrk mi?

Gelelim gsnin golune abi net faul.. onyekuruya ayni müdahele yapildi onyekuru kendini yere firlatti diye faul caliyorsun.. ama aynisini donk yapınca oyna devam VAR dan baktir ama oda yok… Beşiktaş attığinda santrada bekliyoruz amk 1-2 dk.. gs fb atsa hemen başlatiyorlar VAR dan kontrol etseler golü veremicekler…. ee bunlar konusulmuyor…

Hele fatih terim, adama bak sen kimsin ki senin oyuncun erken bir dakikada kirmizi goremiyecekmiş… adama bak ayricalik istiyor sonra imparatorum diye geziyor… ee sen degilmiydin zamaninda hak yerken VAR di mardi gecelim diyen… ulan hakkın yense anlarım derim adam hakli ki yaygara kopariyor… ama haksizsin.. rezil oynuyordun zaten… ligde şikeyle hakemle son 2 sene sampiyon oldun hatta ondan öncekide ayni sekilde gittin her sene sifir cekip dort dottluk olup geldin… ahlaksizlar… hala şike ile şampiyonluk peşinde.. 

Sivas maçı oncesi iyi bir algi yapmaliyiz ki hakem ayağini denk alsin

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum