içinde

Kırılma maçı felan oynamayacağız

Normal olarak fiksturumuzde olan sıradaki maça çıkacağız.. başak bize karşı sansli bir takim.. belki kupa maçıni düşünerek farkli oynarlar.. bekleyip görucez.. biz ciddi olursak Allahın izniyle kazaniriz..

Gelelim ceza sinirindaki oyunculara çok dillendirmemek lazim.. biz dillendirirsek dikkat çeker bugunden itibaren bence kimse bahasetmesin herkes bugun son fikirlerini sunsun ve bence konuyu kapatilim…

3 isim sinirda.. 3üde en önemli oyuncularimiz

Gzehall = hem mevki olarak hemde profesyonel olarak kart görmez diye tahmin ediyorum

Josef= oynadigi bolge itibari ile kart görme ihtimali yuksek.. heleki sonraki macin fenev olmasi ben taliscanin ayagina basilip taliscaya sari verildigini ve cezali duruma düşürüldüğünü gordum..  

Rossier icinde ayni

Evet takimda oyuncularin eksikleri belli olmuyor ama 3 ünden aynı anda olmamasi sorun olabilir.. bu yuzden rossier veya josefden bir tanesi başak macinda oynatilmamali.. dorukhan bizi idare eder.. ve bunun icinde net rossier yedek kalip dorukhan sağ bekte başlamaliyiz.. hem kupa maçinda rossier oynatiriz cocuk dinlenmis olur.. gzehal kart gormez diye umut ediyorum… gorurse josef gorur en azindan fenev macina 1 kisi eksik cikariz sakatlik kaza bela olmassa… hayirlisi neyse o olsun.. belki hiç biri başak maçında kart gormez ama ben sanmiyorum kora kor bir maç olacak… başak başka türlü kazanamaz çünkü gericekler bence ortami ve savunma oynamak zorunda kalıcaklar

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Kardeşim bence en önemli nokta bu 3 oyuncu dediğin gibi bana kalsa 3 üyle de başlamam maça.Skora göre duruma göre alırım veya almam.Göbek belki zayıf kalabilir ama ozi atiba tekrar yaparım sağ bek dorukhan ghezzeal yerine töre olur.İnşallah cenkde gelicek daha trabzon kaç eksikle gittiler yusuf sarının messi vari gidişiyle golü attı.Biz o disiplinle oynadığımzda gene kazanırız.Allah korusun hem puan kaybedip birde fener maçına kilit oynculardan yoksun çıkarsak bir anda puan farkında geriye düşeriz hiç iyi olmaz.Madem Serge hoca kulübede değil bu kilit oyuncuları da hocamız yanına alsın.Biz eilmizdeki oyuncularla zaten başakı gene yenebiliriz.Ama fener de irfan cuk oturcak gibi duruyo gustavo da dönecek adamların orta saha dişli olacak ilk yarı gibi kırılgan olmazlar.Çok sert ve dikkatli olmamız gereken bir derbi olacak.