içinde

Kısa kısa

Dun youtube’de Hıncal Uluç’u dinledim birkaç dk. Sonra hemen kapattım tabi. Diyor ki ; Beşiktaş’ın bulunduğu yeri tam haketmiyor. Oraya biraz da tesadüf ve şansla geldi buyuruyor.bunu söylerken ,öyle bir hazımsızlık ifadesi var ki. Bu zat, Beşiktaşi, kötü olduğu donemlerde, öve öve bitiremeyen bir zat. Adamların kafalarında, varsa yok fb-gs. 

Tofaş maçında verilen haksız kararı, maalesef, TBF tescil etmiş. Çok uğraştık ama olmadı. Yalnız , tüm camia, enerjisini bu olaya verdi. Çok fazla uzadı iş. Açıkçası Fener maçı öncesi endişelendim biraz.bilemiyorum tabi.basket maçlarına giden Atiba, umarım bu işten etkilenmez

Ziya’nin bahsettiği fener düğünü, hafta arasına damga vurdu. Fener bizim gibi takım değil.  gol sevinclerine bakın, o arkadaşlık felan yok. Sanırım bu düğünü , hafta arasına alıp, çocuklar ,halay çekip kaynassin istediler.tabi ziya bu durumu , çin kerhanesine bağladı. Çin kerhanesini çok sık kullaniyor. Çin kerhaneside cin kerhanesi. Ziya ya  burdan soruyorum; merak ediyor insan. Çin kerhanesine gittin mi ???

Fener maçına gelince. Daha önceki tahminimde berabere biter demiştim. Ancak çok iyi bir taktikle kazanabiliriz.bu maçta bireysel hata yapmamamız lazım.ama yapacağız .skor tahminim : 3-2  veya 4-3 kazanırız .

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hincal ölmedi mi ya 🙂 biz onun cenazesine gittik… toprak atmistik, hmm kesin korsan cenazeydi bunlardan hersey beklenir(!) … işin şakası bu gs fanatiğini hala kale alan kaldımı sanmiyorum.. boş boş konuşuyor.. futboldan bir gram anlamiyor varsa yoksa gs ve fatih terim şak şakcısı.. bu zamana kadar bu şekilde barına bildi.. ne derse desinler.. maç vodafone parkda Beşiktaş yenilmeyi geçtim zor gol yiyor adamlar fenev kazanıe diyor bizi trabzonla kiyasliyorlar futbol bilgileri bu kadar işte.. neyse büyük konuşmayalım fenev kötüde olsa zor maç.. o da hakemden çekiniyorum bir kiemizi bir penalti verilmeyisi oyunu germesi felan sıkıntılı.. yoksa biz fenevi her türlü yeneriz isterse barcanin realin kadrosunu alip fenev formasi giydirsinler farketmez.. hakem adil olsun yeter… ve abi 1-0 2-0 bitsin yine tansiyon aleti ile maç izletceksiniz bize 3-2 ve 4-3 gecekci skor tahminleri ama gerek var mi 🙂