içinde

Koita

bize Hulk haram bence. Koitayı alır transferi kapatırız. Fikrim bu. Hayır bari Ahmed Musa yı alsak onada razıyım ben

$ s Yorumları

Cevap bırakın
    • Takim yeterli degil kardeslerim;kendimizi aldatmayalim.su an da Sari Kart sinirinda 4 futbolcumuz Var.trabzon macinda kac Tamedia Kart görecek görecegiz.2004 yilinda 3 futbolcumuz haksiz yere kirmizi gördü yerlerine Adam bulamadik,sampiyonluk gitti.bugün sosanin ,abubakarin atibanin sagbekin yerine koyacagin ayni kalitede Adam yok.hakemlerde bunu gayet iyi biliyorlar.ona göre haraket ederler.

  1. bu kadronun firesiz 20 mac arti kupa maclarini cikaricagina inanan varsa yanilir..koita (kucuk love) alinicaksa hic alinmasin daha iyi..en azindan para yoktu 5 sene daha samp olamayiz der geceriz.samp olsan ki bu potansiyel var.en az 20 m euro ustu para gelicek..kendi ellerinizle samp fenere vermek icimi acitir.

    • kardeşim yazın ben yazdım twitterdan ınstagramdan erol kaynarın ahmet nur çebinin twitterı var güzel bir dille söyledim.Alacaksak Hulku alalım gerek yok başka transferlere Bilal gelecek zaten ha birde kaan ayhan türkiyeye gelmek istiyomuş keşke alınabilse hem sağ bek hem stoper on numara olur ama tabi ne isterler muamma

Bir cevap yazın