içinde

Koita = viyzonsuzluk/çaresizlik

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz. Demekki gerçekten bu adamla ciddi temaslarda bulunuyor kulüp. Gerçekleşirse yönetimin geleceğe yönelik vizyonu da belli olur. 

Elde olan Nsakala Wellinton Mensah gibi ptt kalitesindeki oyunculara bir yenisi eklenir. Birde elden çıkmayan çıkarılamayan Lens Boyd Mirin Douglas…bütçebu tip çapsız oyuncular yerine 2 kaliteli büyük lig tecrübesi yaşamış adama kullanılmalı şayet seneye şampiyonlar ligi hedefi varsa 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  • Mehmetcan kardeş. Genel oyuna, takıma verdikleri katkıya oyuna yaptıkları etkiye bakalım. Wellinton : kaybedilen birçok maçta baş aktördü. Ayağına hakim değil oyun kurmada bir Marcelo hiç değil bildiğin saatli bomba.
   Nsakala : hücum katkısı Rıdvan a göre ay uzaklığında. Çalım verkaç becerisi kısıtlı. Adam yalnızken bile ne zaman ne yapacağı nerede ayağı kayıp düşeceği belli olmayan bir bek.
   Mensah : süratli ve bu onun tek artısı. Klas, şutör pasör bir 10 numara değil. Takımın hücumdaki (sürekli) yanlış tercihleri ve kapasitesi nedeniyle freni.

   Kısaca bu adamlar yerine bir tık üstü olsaydı bu takım şuanda 7-8 puan daha fark atardı en yakın rakibe.

   2
   1
   • abi bu takıma velinton ve nsakala bedavaya geldi ikisinin bize yıllık maliyeti 1 milyon euro civarında. Welinton her ne kadar eleştirilse de ligin istatiklerinde en iyi 3-4 stoperinden biri. Nsakala Beşiktaş ın hücum yönünden oyuncusu değil ama savunma için de kötü degil sanki 🙂 kadıköy de bize galibiyeti getiren golü attı, kayseri maçında da son dakika da penaltıyı alıp takıma kafadan 6 puan kazandırdı. ama ben nsakalanın yüzünden onun bireysel hatası yüzünden kaybettiğimiz bir maç söyleyemem vicdanım el vermez.. yönetim mevcut kadroyu 850 bin euro ya kurdu. bu takım hulk ve koita olmadan lider abi,, hoca onay verdiyse bir bildiği vardır diyip güvenmeyelim mi kendisine 🙂