içinde

Komplo teorisi 1

Sut kupasinin adi ziraat kupasi. Yani ozel sponsorlu bir turnuva. Adamlar 20m verecek kazanana. Yayinci kurulus dunya masraf ediyor. An itibariyle fb,gs ve ts kupadan elendi. Eger biz de elenirsek o 20 milyon fena halde girer bu yatirimcilara.  Bonzaiciler zaten hungur hungur agliyor buyuk klupler elendi diye. Biz de elenirsek mecburen o kupayi g.tlerine sokmak zorunda kalacaklar. Bu yuzden ne yapip edip zorla falan bize kazandiracaklardir. Gerci benim komplo teorilerimin hep tersi cikiyor ama bu kez iddialiyim. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. abi bu zamana kadar bize hangi turnuvayı zorla kazandırttılar.. totem yapıyorsan o ayrı ama bu zamana kadar hiç böyle tutum içinde olmadılar.. ibb ile finalde göt zoru ile yendik.. güya şike yapmışız.. amk para vermişiz adamlara biri penaltı kazandırttı takımına diğeri de 2 gol attı.. ama biz şike yapmışıza getirdiler.. adam topa bir vurdu penaltıda üst direğe çarptı az kalsın rüştüye çarpıp gol olacaktı olmadı.. o maçı arkadaşlarla izledim maçtan sonra baya alay ettiler zar zor yendiniz diye.. bir tanesinde bu maçta şike var sözü çıkmadı.. ama o sene fenev şampiyon olurken dedim ki fenevin bir çok maçında şaibe var bak kaleci golü bilerek yiyor.. fenevli arkadaşlar bizene diyordu.. trabzonlu arkadaşlarımla şike şike şampiyon oluyoruz diye dalga geçiyordu aziz yıldırım sağolsun diyordu yani her şeyin farkındaydılar.. işte bunların yapısı böyle.. Beşiktaş yıpratılıcak abi bu kupada.. fikstürü söyledim.. bugün konyayı geçersek başak ile eşleşicez.. ne tesadüftür ki fb ile oynayacağımız maç öncesine denk geliyor.. bence iyi tesadüf.. başka tarih mi yoktu?

  2. ziya kardeşim amtv amspor amhaber vs dünürün kanali biz kupaya cikmadik dünür zarar etti diye burnumuzdan fitil fitil getirildi dediginin cikmasi büyük olasilik bizde elenirsek dünüre 20 milyon girecek ama onu da bi yerden cikarirlar belki kupa ya reklam atamasi olur su su su su adam basi 5 milyonluk reklam vericek emri cikarilabilir sonucta zarar edecek bi dünür olursa akan sularin durmasi gerek