içinde

Komplo teorisi

Simdi bu Jesus fena halde motive olmus sekilde Flemenco klubune gitme hesaplari yapmaktadir. Ortaya birden ali koc cikar. Teklifte bulunur. Jusus “Sagol haci ama ben Flemencoya gidecem” der. Bunun ustune mahallenin simarik oglani araya Portekiz cumhurbaskanini falan araya katarak Jesus kardesimize emrivaki yaparlar. Yapilan mobinglere dayamayan Jesus “Tamam aliminyum ama sadece bir sene” der. 

Ancak Jesus kendine yapilan yamugu unutmaz ve cok yakindan tanidigi Flemencodaki it kopuk ne kadar kazma futbolcu varsa fenerbahcemize doldurmaya baslar. Boylece hem gonlundeki klube yardim eder hem de kendine yapilan i.neligi cezalandirir. 

Ancak yasli kurdun hesaplari bitmemistir.Bir de kendini kovdurtup tazminat almanin hesaplarini yapmaya baslar. Boylece erkenden Flemenco icin gelecek sezinun planlamalarini yapmaya baslayabilecektir. 

Kendini kovdurmak icin seri maglubiyetleri bile beklemek istemeyen Jesus acien fb taraftarini parmaklamaya baslayarak sampiyonlar liginden elinince “Noluyor her sene sanki sampiyonlar ligine mi gidiyorsunuz. Bana soylenen 14 yildir katilmamissinuz” der. 

Yasli kurt Jesus boylece ilk yari bitmeden kovulmanin ilk adimini atmistir. Bunun disinda baskai bir teori aklima gelmiyor. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Ali Koçspor’ın varacağı yer yine orasıdır. Sezon ortası milyon euro’luk tazminatları ödeyip başka denizlere yelken açacak belli ki. Halbuki geçen sezonun ikinci yarısında istikrar sağlayan İsmail Hoca’yı göndermeyip güvenseydi bundan daha kötü olmazdı. Jesus için çok da fifi. Alırım tazminatı, bakarım keyfime diyordur. Fenerli olmak zulümdür 😁! Çocuklarınızı uzak tutunuz!