içinde

Kuralların uygulanmasına itiraz edip eyyam yapıyorlar diyenlere

İtiraz etmişsin hakem gelmiş kırmızı çıkarmış, tamam yine itiraz edersin ama tehdit edemezsin… direk kırmızı kart kural kitabına göre 2 maç cezadır.. talimatları fatih terim bilmiyorsa  bile yanındakiler biliyordur sahaya girmenin cezası da kurallara göre en az 4 maç ve edilen hakarete göre artış göstermektedir…  Kural kitabı cezaları açıklarken üst ve alt sınırı belirliyor… ki fatih terim ceza alırken yaptıkları hesabı katılarak minimum cezalar veriliyor üstüne birde indirim yapılıyor… ve bu adam akıllanmıyor yine ceza alırken minimum cezalar alıyor… buna itiraz edenlerin kafasında büyük sorunlar var… kural kitabı ceza bu diyorsa uygulayacaksın. terimin şuanda alacağı ceza en az 6 maç… üstünü vermezler çünkü kupa maçı da  dahil 7. maç bilin bakalım kiminle… diyeceklerim bu konuda bu kadar..

gelelim ersin düzene… sen hayırdır ya.. rize başkanın, kayseri başkanı berna hanımın canı yanarken, haklarını savunurken bunları yapmaları ayıp diyorsun, seslerini çıkarmamalılara getiriyorsun mevzuyu ama manevi baban imPARAtor mevzu konusu olunca hemen savunma derdine.. bir de utanmadan Beşiktaşın hcoasıda yaptı ona para cezası verdinize getiriyorsun konuyu… ersin düzen senin maaşın nerden çıkıyor biz çok iyi anlıyoruz hakan ünsalı ödüllendirdiler… senide erdoğan arkınanın koltuğunu vererek ödüllendirmişler… o adam trabzonlu çekemediler..

neyse bugün hakem engellemek için her pisliği yapıcaktır.. yeter ki sergen hoca takımı durduracak hamleler yapmasın.. ve en önemlisi kapıdan  abi necip stoperden başka hiç bir yerde oynayamaz… hem necibi hemde sağ beki bitiriyorsun.. adam bindirme yapmıyor ileriye çıkmıyor haliyle gzheallinde işini zorlaştırıyorsun.. 10 tane Beşiktaşlı çevir sağda kimi oynatıyı de.. hepsi sana dorukhan diyecektir.. abi şimdi necip takımı yaksa al başına sıkıntı… eleştirilen güven kaybedilen sen oluyorsun bu durumda.. necip iyi oynasa bile kimse bunu görmicek çünkü necibin kredisi yok.. adam stoperde iyi işler yaptı.. neden kesiyorsunki.. welintonun merak ediyorum ne avantajı var… ek olarak bazı oyunculara süre verilip kendine gelmesi için çok ısrar edilirken ljajice bu yapılmıyor.. ljajic sol açıkta ver formayı sadece 2 maç sonra zaten o toparlar… toparlamıyorsa zaten kesersin sonunda biletini ama sen 10 dakika gir oyna dersen zaten o oyuncudan bir şey bekleme… en son girdiği maçta baya etkiliydi… şansına top sekti golü yapamadı.. boş oyuncu değil siz böyle yaptıkça kelepire gidecek..  ya da boşa 2.5 ödeyeceğiz.. oğuzhanla karşılaştırmayın sakın.. ljajicin kalitesi belli… sorunuda oynatılmadan yedek beklemesi… hukuki işlem yapamıyorsan mecbur bunu yap.. 6 milyon vermişiz kalitesi belli kelepire gitmemeli

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin