içinde

Kusura bakılmasın

Kenan ve törenin aynı anda sahada olduğu herhangi bir maçtan puan bekleyen kişinin, poliannayı karamsar bulduğuna eminim. Ki bunlara nsakalayı da ekleyebiliriz. Ben bu tarz futbolculara artık nesli tükenen çağ dışı futbolcular diyorum. Nasıl ki kullandığınız pc de Windows 98 yoksa, nasıl ki 256 mb ram yoksa, ya da nasıl ki artık metal bardaklardan vazgeçtiysek(askeriye hariç ?) bu arkadaşlar da vazgeçmemiz çok elzemdir. Peki ya adam mı kaldı takımda mecburen oynuyorlar diyebilirsiniz, buna da cevabım aynen şu şekilde olacaktır: Şu an bulunduğunuz ülkeyi geçin, bulunduğunuz şehri geçin, bulunduğunuz ilçeyi geçin, bulunduğunuz mahallede bile bu kişilerden daha iyi futbolcular bulmanız ya da oluşturmanız pek tabi mümkündür. Bir not: Türkiye de 32184 mahalle vardır. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Yorum beğenmemek herkesin kendi hakkıdır ama merak ediyorum kenanı begenen kim acaba 🙂 hadi töreye kredi veriyoruz… gecen seneki şampiyonlukta payi var.. oyuncularin kötu anlari olur.. toparlar yakinda ama kenan? Yetenek yok o zor biraz… töreye destek olmak lazim.. bu çocukta yetenek var hersey var ama sorun ne bilmiyorum kullanamiyor.. anlik kullaniyor sonra pufff.. insallah artik istikrarli hale gelir…

    • Lütfen. Bizim taraftara vasat futbolcu de yeterki en az 10 sene şans vermeden vasat olduğuna inanmazlar. Vibizde vasat sevici çok malesef. Gs ye bakıyorum adamlar yedlini ıslıklıyolar doğrudur değildir bilemem ama futbolcunun götü başı oynadımı anında ayar veriyorlar. Birde bizdeki salih onlarda olsa çoktan kadro dışı kalmıştı nskala töre kenanı hiç saymıyorum bile. Onların futbol oynamaları futbola ihanet.

  2. ads karsi varlik gosteremeyen hatta kaptirdigi toplarla takimi extra yoran töreden gram umidim yok..bu adam bitmis..bakin n sakala demiyorum cunku adamin yetenegi zaten belli..ama en azindan kosarak birseyler yaomaya cabaliyor..kenan desen oda iste yoklukta ilerde too tutsun ayagina oynatilabilir..ama töre kulliyen zarar..umudum tore n sakala kenan hatta salih yerine altyaoidan oyumculari oynatmak..neticede sonuc belki..hiv polyannacilik oynamaya gerek yok..belki oyumcu kazaniriz.