içinde

Larin bu işi götürür

Abu nun olmayışı Larin için aslında avantaj. Kanatta şahsen beğenmediğim ve etkisiz bulduğum Larin forvette fayda sağlayacaktır. Defansif koşular yapmayacak bu maçta ve enerjisini tamamen gole harcayacak. Son vuruş kalitesi de yüksek, görevini yerine getirir benim içim rahat. Rahat bir maç bekliyorum. 

Oyuncular, özellikle de ağır başlar Atiba Josef Vida şampiyonluğa inanmış durumdalar yoksa her maç bu kadar özveri ile canla başla mücadele etmezlerdi. Allah sakatlıktan korusun. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Evet Larin tam bir kanat oyuncusu değil, ama bizim takımda tek forvet oynayabilecek bir santrafor da değil.. özellikleri bunu kaldırabilecek düzEyde değil yani, evet son vuruşları fena değil ama sırtı dönük futbolda, 2ye 1 lerde yeterli değil, stoperlerle mücadelelerde de yeterince sert değil, fiziği iyi ama yeterince effektif kullanamıyor.. diğer taraftan da, bu maçta orada oynayabilecek tek alternatif orası bir gerçek.. sırf sistemde iki pozisyonun gereklerini tam karşılayamamasında dolayı onu iyice parlatıp sezon sonu iyi bir fiyata satmalıyız..

    1
    1