içinde

leblebi gibi dağıtmaya başladık

2 maçta 5 puan. fener maçındaki puan kaybı hocamıza yazar .çok net. bu maç için 1puan iyiydi alamadık.

aidiyet duygusu olmayan iki topçumuz cenk ve dorukhan, insanların çok yakınlarının cenazesine bile gitmediği şu dönemde, çok gerekliymiş gibi ,tutmuşlar i.can kahvecicin düğününe gitmişler. cenk haftalardır yok zaten. ikisine de yazıklar olsun.

biz bu işi bırakacak değiliz. gazell dönüyor. alanyayı yenebiliriz. ancak artık sergen hocamıza güvenemiyorum maalesef. takım iyi giderken sergen hoca başarılı, kötü giderken kadro yetersiz kısmına da katılamayacağım. oyuncu değişikliklerini zamanında yapan, oyunu iyi okuyan bir s.yalçınla biz yine ipi göğüsleriz. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Hocam, sergen hocanın aklını trabzon macindan itibaren saha dışına cekmek icin ugrastilar. Bana gore basardilarda. Ama Allahtan renkliler tam bir caciktı. Ama fırtına şimdi başliyor. Vallaha üzülerek söylüyorum motorları maviliklere haftaya sürecekken şuan şanslar 3 takim icinde ayni. Allah korusun bir kırılma yaşarsak gerisini düsünmek bile istemiyorum. Felaket olur. Herkes şapkasıni önüne koysun telefi edilemez haftaları bosverin günler, bedeli ödenemeyecek yıllara sebep olur. Hayırlısı