içinde

Ljajic için BEŞİKTAŞ kariyeri bitmiştir…

…KEŞKE SERGEN YALÇIN HERKESE EŞİT KREDİ ve ŞANS VERSE… GZHEAL yokluğunda da bakalım HASİC süre alabilecek mi? eğer alamaz ise kiralık vs. gibi uğraşmayın çocuğu satın kariyerini heba etmeye gerek yok

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Abi Ljajic yaklaşık 1,5 ay sonra ilk kez dün takımla beraber idmana cıktı. Hasic son 1 ay da 3 kez idmana çıktı. Hasic 11 başlasa ne kadar verimli olur? Güven son maç golünü attı, ondan önce kupa maçında 1 gol 1 penaltı aldı. Formayı hazır olan ve hak eden giymeli. Hasic oynayacak düzeyde değilken ona 11 sorumluluğunu vermek kendisine haksızlık olur. Bence Hasic gibi bit yeteneğin oynamasını her şeyden çok istiyorum. Ama Sergen Yalçın yılbaşı özel YouTube programında bir şey dedi, a b c oyuncularını oynatın diyorlar, çocuk hangi düzeyde, psikolojisi nasıl, takımla aynı seviyede mi gibisinden bir şey söyledi. Son 11 maçta 8,9 galibiyet aldık. Bugün gs puan kaybeder biz kazanırsak, lider oluyoruz. Kenetlenelim..

    • gs bugün şu maçı 100 kere oynasın kazanır.. çünkü rakipte 2 tane gönül şikesi yapacak oyuncuları var.. bu akşam gs her türlü kazanır.. hasicin idman eksiği için haklısın mehmetcan ama 15 dakika da süre alamayacak kadar eksiği olduğunu ben sanmıyorum… nskala da korona oldu geldi hemen oynattı… ek olarak ljajic evet yeni başladı takımla çalışmaya yazabilir kadroya neden yazmıyor? oyuncu için moral olacak bir durumken yazma hakkında var… yani ne diyelim hayırlsı diyelim..