içinde

Lutfen daragaci kurmaya baslamayin. Yeter artik

Bakin darmadagin olmus bir takim var ortada. Bu darmadagin olmus takimi hem fiziksel, hem taktik olarak ve de en onemlisi psikolojik olarak toplamak kolay is degildir. Bu hoca geldiginden beri benim icin en onemli olan sahada forma giyen her futbolcu kendini parcalayana kadar oynuyor, formasini islatiyor ve tekmeye kafa uzatiyor. (Rebic haric). 

Takimini seven futbolcusunu da sever ve bu cocuklar sevgiyi hak ediyor. Yetersiz olabilirler, psikolojik olarak yiprandiklari icin istediklerini yapamiyor olabilirler, metal yorgunlugu yasiyor olabilirler ama hepsi namusuyla, serefiyle mucadele ediyor (rebic haric) 

Hoca’yi da parmaklamayi lutfen birakalim. Adam sifirdan bir seyler yapmaya calisiyor. Adam bildigin atesten gomlek giydi. Kolay bir is degil yaptigi ve belli ki tum futbolcularin saygisini kazanmis. 

“Biz seni sampiyon ol diye sevmedik” diyorsaniz bu takimi sevin, teknik direktorunuzu sevin. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Hayır o kadar sonuç odaklılar ki yaklaşık bir aydan beri sustuğum, bakalım kim yazacak diye beklediğim bir olay var.Oralarda herkes tıss.Sorun teşkil etmiyor,sorun teşkil eden skor.
    Bu yönetim bilet dağıttı arkadaşlar, başından beri ,sosyal medya hesapları işin içinde, kirli bir kampanya var,topçulara yıpratma var dedik,itiraf gibi leş bir uygulama geldi. Hakkını yemeyeyim sadece bir kardeşimiz hayırdır ne oluyor diye bir soru sordu.Esas bayrak dikilecek yerde ses yok.
    “Kandırıldık galiba” kanmayın kardeşim, vaatlerini duyar duymaz hayırdır diyin,dördüncü hafta takımın dograndigi maçtan sonra yönetim istifa diyenlere hayırdır diyin.

  2. Kardeşim hocadan memnunum ben bugun tek yanlışı semihin pozisyonuydu ama bu adam durmaz burda gıder bu kadroyla olmaz yönetim konusunda ne anlatırsalar anlatsınlar beni kesmez istifa etmeliler acilen bugun trabzonun aldıgı sag bekı gorduk ızledık bıde bızım aldıgımıza bak menajer bılmem ne lafları dolasıyor menajersız yazın nasıl ıyı topcu getıreceksın menajer kucagına kendı deyımıyle baskanın oturacak eee ne degıscek şimdi bana masal anlatmasınlar bahane sunmasınlar cözüm üretsinler üretemiyorlarsa gıtsınler Beşiktaş babasının malı degıl