içinde

Maçın özeti : 10 Salih Ozi etmez

Ozi en kötü gününde bile Salih kadar silik ve kalitesiz top oynamamıştır en azından top kontrol edip kilit pas atabiliyor. Salih diğer oyuncuların etkisini azaltıyor örneğin Ghezzal veya Rosier ile pas trafiği kuramıyor. Hücum kalitemiz geçen yıla oranla çok kalitesiz. 

Bu arada Nsakala ya çok geçmiş olsun. Rahatsızlığı maçı  etkileyen önemli faktör oldu. 

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Salih’in çok iyi oynamadığını kabul ediyorum ama Oğuzhan’dan kötü olduğuna kesinlikle katılmıyorum Lozan. O kadar da yerin dibine gömülecek bir oyuncu değil. Maçta çok kritik 2 defans arkası uzun top attı. Biri Larin’e ve diğeri de Atiba’ya idi zannedersem. Onlar bu güzelim asistleri harcadılar. Hatta benzer bir pozisyonda kendisine gelen topu da dengesini kaybedip bitiremedi. Bunlardan biri gol olsa, Salih gecenin kahramanıydı diyebilirdik.

  2. 2 maçtır gözlerim özellikle transferine çok sevindiğim ve beklentilerin yüksek olduğu Salih de. Ama Ozi nin ölüsü iyi diyorum yinede . Salih fizik olarak çok yetersiz, takımın da alışık olduğu seri pas trafiğine ayak uyduramadı. Ozi en azından bunu yapabiliyor. Salih ne kayboluyor oyunda ve orta sahada Atiba ile Josef i bozuyor. Kendini geliştirmezse kulübeye bağlanır unutulur.

    1
    3

Bir cevap yazın