içinde

Macla ilgili saplamalar

1) Besiktas ile oynanan derbilere “derbicik” diyen yuzsuzler gordu ki her sene oldugu gibi Besiktas-fb maci gs-fb macindan fazla izlendi. 2) Yayinci kurulus fazla decorder sattigi icin tarafsizlik ilkesini hice sayarak bize maci fb tv’de izletir gibi izletti. 3) antu cep forumu dahi tum fenerliler maci hak ederek kazandigimizi itiraf ederken sefil fb’li yorumcular TV’de hala hakem diyor 4) Beaiktasli yorumcularin ise hala gotunun basinin oynamasi cidden cok can sikici 5) Sanirim ANC aspor’a ayar vermis yayin politikalarinda Besiktas dusmanligi oldukca azaltmislar. 6) Basta ahmet cakar denen adam fb’ye operasyon yapiliyor algisi yaratiyor. Biri cikip da her macta prnalti kirmizi kart aldiklarini hatirlatmiyor bunlara 7) ahmet cakar’in “ben belgelerle konusurum” demesi beni rencide etti :))) 8) gs sinsi sinsi aradan siyriliyor. Zor deplasmanlardan 3 puan aldilar. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Çok doğru ve yerinde tespitler.
    Türkiye’deki en iyi, en çekişmeli, en zevkli, en heyecanlı maçlar her zaman Beşiktaş’ın olduğu maçlar olmuştur. Medyadaki bu GS-FB derbisi mantığını hiçbir zaman anlamadım. Çevremdeki FB liler en iyi maçlar BJK-FB diyor, GD liler ise BJK-GS maçları çok zevkli diyor. Ama gel gelelim GS-FB derbisi dünya derbisi oluyor. Varsın olsun, biz maçları kazanalımda onlar kendi parklarında oynasın.
    Şahsım adına hiç bir maç yorumu yapan programı izlemiyorum, hiç bir yorumcuyu beğenmiyorum. Eskiden Güntekin ile Ali Ece’yi beğenirdim ama o programlarda artık birer senaryosu olan, para için kendilerini küçük düşüren insanların saçmalıklarından ibaret. Objektif bir program olduğunu düşünmediğim için takılmıyorum, takmıyorum ve tavsiye ederim. Burada yapılan yorumlar daha lezzetli.
    GS nin sinsi yükselişi her zamanki durumdan farksız, lobilerini kullanarak BJK-FB, FB-TS kavgaları arasında kargaşadan faydalanıp hep bunu yaptılar yine yapıyorlar. Geçen haftalarda hakemlere kızan bağıran parator bu hafta aldıkları penaltı hakkında yorum yaptı mı?