içinde

Madem oyle ⚒️

Besiktasimiza laf atan Kayserispor baskani Ali Camliyi tyakindan yakindan taniyalim….

HANUT CAMİİ BAŞ İMAMINA OTELDE BASKIN

Soruşturma kapsamında suç örgütü üyesi olduğu iddiasıyla gözaltına alınan Kayseri Hanut Camii ?Baş İmamı’ Ali Çamlı’nın (41) Ankara’da yabancı devlet başkanları ve kralların kaldığı 5 yıldızlı bir otelde yakalandığı ve Kayseri’ye götürüldüğü öğrenildi. Camii İmamı Ali Çamlı’nın, Ankara’nın en gözde ve lüks otellerinin başında gelen otelde kalıyor olması şaşkınlıkla karşılandı. Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi olan Çamlı’nın, eski Ankara Emniyet Müdürü Orhan Özdemir’in de tutuklandığı yolsuzluk soruşturması kapsamında da ifade verdiği ortaya çıktı.

İMAM ÇAMLI’YA SKANDAL ZİYARET İDDİASI

Operasyonların gerçekleştirildiği gün Kayseri Emniyetinde skandal bir gelişme yaşandığı iddia edildi. Kayseri Emniyet Müdürü Cuma Ali Aydın’ın, Çamlı’yı gözaltında tutulduğu Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Şubesi nezarethanesinde saat 22:00 sıralarında ziyaret ettiği öne sürüldü. Bu ziyaretten bir gün sonra 1 Aralık 2010 sabahı ise Vali Mevlüt Bilici’nin, Emniyet Müdürü makamında imam Çamlı ile yarım saat görüştüğü iddia edildi.

İMAMIN KADINLARLA İLİŞKİSİ TAKİBE TAKILDI 

Soruşturma sürecinde İmam Ali Çamlı’yı takibe alan polis, ilginç bilgilere ulaştı. Polis, Çamlı’nın iki farklı kadınla ilişkisinin bulunduğunu tespit etti. Çamlı’nın sözkonusu kadınlarla para trafiği olup olmadığı yönünde soruşturmanın derinleştiği öğrenildi. Olayın bir numaralı aktörü Vedat Ali Özışık’ın bazı manken ve şarkıcılara pahalı hediyeler dağıttığı tespit edilmişti.

BIZE ATAR YAPAN ARKADAS BU! YORUM KISMINA KARISMAM. 

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin