içinde

Mahkum futbol ama 3 puan cukka!

Evlat olsa sevilmez dediğim Para Avcısı yine dört ayak üzerine düştü. Trabzon berbat halde ve neredeyse maçın dörtte üçünü mahkum oynadığı bir maçı 1-0 kazandı. “Çanakkale Geçilmez” oynayıp golün üzerine yatarak maçı aldılar. Tüm istatistiklerde sezonun en kötü performansını göstermelerine rağmen şansları da yardım etti ve bu kritik deplasmanda 3 puanı heybelerine koydular.

Derbi haftası yine en karlı bunlar çıkacak. Fenerbahçe’nin bu hafta puan kaybedeceğini öngördüğümüzde bizim maçımızın önemi de iki kat arttı. Defansımız Pazartesi günkü maçın kilidi haline geldi. Ne yapıp edip en kötü yenilmememiz lazım. Sergen Yalçın yine Sporting maçında yaptığı hatayı yapıp hücümcu ağırlıklı bir kadroyla çıkarsa tam anlamıyla kumar oynamış olur. Klasik kontra ataklarda Kerem’i maçın yıldızı haline getirebiliriz. Taktik açıdan çok iyi çalışılmış bir planımız olması gerekiyor. Bu plan nedir diye bana sormayın zira benim mesleğim teknik direktörlük değil. Yani artık top Sergen Yalçın’ın ayağında…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

    • Kardeşim, doğum günümü kutlayan kutlamayan tüm dostlardan Allah razı olsun. Benim için pek kutlu bir gün değildi. O günlerde eşim ve küçük kızım koronavirüs kaptı. İki haftadır onlarla ilgileniyorum. Ara sıra fırsat bulunca buraya yazıyorum. Çok şükür bende ve büyük kızımda bir şey yok. İki defa test yaptırdık, ikisi de negatif çıktı. Bende 3 sinovac aşısı, onda 2 sinovac vardı. Küçük kızım 14 yaşında olduğu için aşı tanımlanmamıştı. Eşimi de zar zor geçen ay ilk aşıyı olmaya ikna etmiştim. İkinciyi olamadan yakalandı. Allah’a şükür şimdi iyiler. Aşı çok önemli. Canlı örneği benim ailem. Herkese örnek olsun.