içinde

Medya çok yanar döner.. bugün över yarın gömer

3 oyuncu sınırda… ghezzal bence kart görmez… ama josef ve özellikle rossier.. geçen maçta sarı kartın atlanmamasi bence tesadüf değil… hemde hiç tesadüf değil… bu maç dorukhan bizi rahatlikla idare edilir.. nskalaa yerine rıdvanla başlayip sağ bekte dorukhani oynatmak daha mantikli.. sali gunu rossier 11 baslar nskalayi solda oynatir hem rotasyon yaparsin bu kadar basit… josefin alternatifi yok yani yapacak bir sey yok… necip oraya olmaz malesef..

$ s Yorumları

Cevap bırakın
  1. Haklısın kardeşim oraya Ozi yi koyarsın gene sırıtmaz.Ozi top yapan oyuncu onların orta sahası bizi yormaz o kadar.Fener maçında kart görürse josef atiba necip olmaz asıl hoca biraz akıllıysa bunları düşünrdü.Ne diyim artık ne halleri varsa görsünler boşa kürek çekiyoruz.A g renklileri de şampiyon olduk diye nara atar bizde böyle daha çok hayıflanırız.

  2. Eğer josef veya rosier sarı kart görüp cezalı duruma düşerse aynı maçta bir sarı kart daha görüp kırmızı kart cezalısı olarak cezasını kupa maçında çekip ligdeki fb maçında oynayabilir.Tabi bunlar ihtimal dahilinde ama her ihtimali düşünmek lazım.

Bir cevap yazın