içinde

Mehmetcan..

Bu çocuk bize takım içinden hastalık, sakatlık, transfer, maç kadrosu vb konularda hiçbirimizin kolay kolay ulaşamayacağı bilgiler veriyor mu?.. 

Veriyor..

Nasıl peki?..

Kulübe hepimizden daha yakın da ondan..

Kulübe bu kadar yakın olan birinin verdiği bilgilerden “beğendiklerimizi” alıyor, kullanıyor, teşekkürler ediyoruz..

..da,

Yönetimin “yaptığı yanlışlarla” ilgili bilgilendirmelerine neden prim vermiyoruz?..

Tamam, hepimizin aklı var, fikri var, izanı var, kabul..

Ama, kimi bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/tarafsızlığı konularında çekincelerimiz varsa şayet bunları kendi akıl süzgecimizden geçirir, kabul etmeyiveririz, olur biter..

Zaman kimin haklı kimin haksız olduğunu göstermez mi bize zaten?..

Hem, öte yandan,

Çocuğun yönetim hakkında söylediklerinin yarısı “yalan” olsa, kalan yarısının doğru olma ihtimali hiç mi yok yani?..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

 1. Mehmetcan’ ın yaptığı eleştiriler ki çoğu haklı (benim için hepsi) ya da haksız önemli değil, sınırları aşmadan bizim gibi bir taraftar gözüyle yapılmış eleştiriler.
  Beşiktaş başkanlık makamı benim için de sizler için de çok değerli ve önemlidir. Sayın Ahmet Nur Çebi de zor zamanlarda gelmiş ve sahip çıkmıştır makama ve o gün ben de çok destek vermiş bir taraftarım.
  En çok eleştirdiğim konu transferlerde oluşan tutarsızlık (çoğu ne katkı vereceğini bilmediğimiz sakatlık geçmişi olan oyuncular ya da geldiği takımda bile 11 oynamayan oyunculara verilen ücret) .
  Bununla birlikte iki kaliteli yerli oyuncunun görmezden gelinmesi (Cenk ve Salih) ki bu oyuncular takımı sahiplenmiş oyuncular.
  Konu uzar gider..
  Kırmadan incitmeden yapılan her eleştiri değerlidir kulak vermek gerekir..

 2. Mehmetcanin yazililarini keyifle okuyorum..Buradaki herkes Besiktasa gonul vermis insanlar ve düsuncelerini de bu duygularlarla yaziyor..Nezaket kurallari cerçevesinde yazilan her yazi benim icin cok kiymetlidir..Mehmetcan kardesimin yazilari da bunlardan biridir..Bu vesileyle burada insanlari kirmadan dusuncelerini ifade eden herkese tesekkur ediyorum Sevgili Sverisson..