içinde

meler meselesi

sergen yalçın’ın , meleri maçlarımıza istemiyoruz demesi hataydı. ters tepti. bu riski almamalıydı. henüz toy olduğunu, bu söylemiyle gösterdi. daha pişmesi lazım.  bu saatten sonra, hiç ses çıkarmadan, bu meseleyi büyütmeden, futbolcuların konsantresini başka yöne çekip bozmadan devam edilmelidir.potansiyel 6 puan fark oluşmuşken, kaos yaratmadan ,muhtelif puan kaybının önüne geçilmelidir. lütfen dikkat !!

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Abi düşüncene saygı duyuyorum ama mesele burda Sergen Yalçın’ın hakemi istemiyoruz demesi değil bence. Fatih Terim’in senden bekçi bile olmaz, gel burda karşımda sarı kart göster, Vs söylemlerine karşı hangi hakemi eleştirse o hakemi bir daha gs maçına vermiyorlar. Sergen Yalçın böyle söylediğinde o hakemi tarihte ilk kez olan bir şekilde 2. Kez BJK nin maçına veriyorlarsa bu resmen savaş ilanıdır. Ekranlar da algı yapıyorlar Sergen Yalçın iki kolunu açıyor diye açmayan etmeyen itiraz etmeyen teknik adam mı var? Adamlar göz göre göre bize meydan okuyor, karşılığını sezon sonunda vereceğiz.

    • mesele bizim haklı olmamız felan değil mehmetcan. biz tabi ki sonuna kadar haklıyız. ancak, senin elin, terim gibi güçlü değil ki. terim yılların kaşarı. ayrıca gs den de korkuyorlar. bir demeç verirken, kamuoyunun nabzını iyi tutmak lazım. sergen daha toy derken bunu kastettim. hakem, kamuoyuna göre çok kötü maç yönetmemişken, meleri istemiyruz blöfü tutmamış aksine ters tepmiştir. zaten e. toroğlu , ben olsam ilk maça veririm dedi. nitekim verdiler. sergen bu demeciyle, başkanı da zor durumda bırakmıştır. koca bir camiayı temsil ederken, işin sonucunun nereye varacağını düşünerek, öyle uluorta konşmamak lazım. işte verdiler. hadi napacaksın ?