içinde

Mertens

Eğer gs aldiysa.. gs çok iş yapar bu sene.. zaten hakem desteği arkalarinda mhkda hazir zaten… bizim ilk maça ümiti atamışlar… bakalim orta saha transferi ne zaman gelicek.. puan kaybettigimiz zaman mı?

Öldük bittik bir durum söz konusu değil.. ligin hala en iyi golcüleri bizde yeter ki aptal saptal kapanma 3-4-3 sevdalarina girmeyelim.. bu takim çok iyi hücum oyuncularina sahip.. 2 bekide hucumcu beki.. weghorst ve cenk gibi etkili golculeri.. nkodou muleka gibi pır pır oyunculari var.. hasici orta sahada kullansa keşke denese ne çıkar.. gedson salih hasic yapsa bir denese.. ama denemiyor denemedigi icinde ne olacak bilemiyoruz..

Mertens yaş farketmeksizin iyi transfer… sakatlanmasa çok can yakar bu ligde.. bu ligde gol atan ve tutanı iyi olan şampiyon oluyor.. trabzonda hazır ve tehlikeli.. 

Fenev forvet almadığı sürece jesusuda kovar havluyuda erken atar.. insallah ismail yuzunden biz erken havlu atmayız…

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. Torreira yı da alıyorlar… bu bu sene orta sahayı çok kuvvetlendirdiler… büyük favoriler ts den sonra… fb kapalı kutu ama bol alternatifli bi kadroları var… hocaları kurt.. ve biz şuan ki mevcuttan kadrodan bişey beklemiyorum maleseff… Favori durumuna geçmek için 2 kaliteli orta saha (6-8 arası ve 8-10 oynayabilecek) , bir defans Kaan cuk olur.. birde hem ghezalı hem solu alternatifleyecek bi kanat… fascchant gibi.

    1
    1