içinde

Milli takım ve kalite

Futbol gol oyunu atınca kazanabiliyorsun.

Sadece kulüp takımlarına bakmak yeterli, takımların santraforları, 10 numaraları hepsi yabancı oyuncu.

Rakip ceza sahasına bir şekilde topu getiriyorsun ama işte orada kalite devreye giriyor, kilit pas, asistten bir önceki pas, gol vuruşu, dönen top takibi, adam eksiltme, çalım yeteneği vs.

Bunları yapacak adam lazım ama bunları yapacak adam yok. İşi bitirecek oyuncu yok.

Çok düz oyuncu ile oynuyoruz, hepsi iyi niyetli mücadele ediyorlar ama yok işte san Marino, Letonya, Estonya vs. falan takımları bir şekilde yeniyorsun da iş biraz güçlü rakibe gelince afedersiniz sıçıyorsun.

Sonra onu kov bunu getir falan filan aynı işler.

Madem çıkmıyor oyuncu, Brezilya dan falan milli olmamış forvet arkası ve santrafor devşirmek bilmiyorum düşünülebilir bence.

Bayan voleybol da bile çok başarılıyız kulüpler düzeyinde ama yine de smaçör devsiriyoruz.

Bir yere kadar geliyoruz ama sonu gelmiyor.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. soner kardesim biraz evvel bunu lozan kardeşime yazdim senin yazini gördüm …..lozan kardesim kuntz gider sverisson gelir sorun orda degil bence , oyuncu kalitemiz cok cok assagida yurt disindan gelenler de olmasa andorra faröer san marino ile ayni klasmana düseriz , ülkenin her yerinde oldugu gibi bisey yanlis veya kötü gidiyosa bastakini degistir ve mucize bekle , sorunun nerden geldigine bakan yok , rezerv takim kurdular 6 hafta zor dayandi para gidiyo yol parasini cikaramiyoz diye vazgecildi , düsünce iyi ama uygulama yanlisti koy o takimlari 2 3 lige orda yarismaci bi ortamda oynasinlar , ülkenin cogu yerinde genclerin spor yapicak futbol oynayacak yerleri yok , sorun taaaaa temelden basliyo ama onu görmek istemiyorlar