içinde

Milli Takım ve taraftarimiz

Bilmiyorum maçı izlemedim fakat skora göre ve istatisliğe göre 3 şut isabetli olmuş rakipde.. 3 üde gol olmuş.. bu uğurcanı kötü kaleci yapar mı? Ersin kötü kaleci değil saDece bazı sorunlar var gibi ustesinden gelinir…

Defans hattı kaan ve çağlar.. ikisi de kendi takımlarin da yedek… zeki de yanılmıyorsam roma da yedek… orta saha sanki yokmuş gibi ferdi kadıoğlunu oynatmış.. bu arkadaş fenevde bek oynuyor.. amaç belli zaten de.. neyse.. ikinci olarak bizdeyken milli takima çağrılmayan rıdvan çağırılmış.. bu adam da rangersda yedek.. bunlar çok önemli değil milli takim boş zaten.. Kim gelirse gelsin bu fb-gs ve fatih terim egomonyası yıkılmadıkça hiç bir hoca başarılı olamaz.. 

Gelelim bizim taraftara.. kaos yapmaya bayılıyoruz.. kendi oyuncularimizi kötülemeye bayiliyoruz.. kendi kendimize kurulmaya bayılıyoruz.. bugün Ghezzal açıklama yayinliyor siz düşünün.. 

Geçen josef açıklama yaptı.. açıklamanin amacinin ne olduğu çok net belliyken.. bizim saf taraftarimiz hemen atladı josef gitmek istiyora yorumladı.. yok abi bazen diyorum futbolda aptallara yer yok diye ama yok yani.. yanlış anlamayın ağır olacak ama öyle malesef.. o açıklamadan sonra bile birlik beraberlik olacağına hala josefi eleştiren oldu boşuna gerildik..

VI güzel bir lakap oldu.. bunu düşünene teşekkürler artık bu böyle gider emeğine sağlık  bu hoca hatalı.. hatalarını düzeltiyor fakat tek  bir hatası kaldı oyuncu değişiklikleri bakalim bu kadar tepki üzerine onu düzeltebilecek mi? 

Son maçlarda iyice saçmaladı ama bakalım ne olacak.. gelişime açık bir hoca bekleyip göreceğiz… 

Bir de jurgen kloopun dortmunt ile başlayan macerasına bir bakar misiniz? Elinden lewandoskisi götzesi ilkayı hummelsi falan alınınca ne oldu ona… sanki bana birini hatırlatıyor.. ama dortmund taraftarı diyor mudur acaba jurgen hain diye.. para göz gitti liverpoola diye.. şuan da mane gitti liverpoolda sendeliyor.. başka conteyi örnek vereyim.. bir zamanlar ancelotti.. şuan real ile zirvede.. guardiloa.. mourinho… vs. Liste uzar gider.. neden tek takimda kalmadilar.. bazilari çok başarılıyken yollar ayrılirdi.. bazilarida bir sezon başarı sonrası gelen başarisızlik ile.. chelsea hocalarini kenara ayiriyorum orada oyuncular hocayı çok iyi yiyorlar.. sözün özü futbolda dün yoktur.. bugün ve yarın vardır.. 

futbol 3 ihtimalli bir oyun.. tabiki kaybedicez.. fakat şunu diyeceğiz elimizden geleni yaptık olmadı.. kötü oynadik fakat hoca her şeyi denedi.. veya kötü gidiyoruz ama teknik adam bir şeyleri deniyor aynı hataları yapmiyor ama olmuyor demekki sorun hoca değil deriz.. fakat öyle olmuyor.. şenol güneş hep aynı hataları yaptiğı için dedik daha olmuyor diye.. avcı için zaten başta dedik olmaz diye.. taraftar ile yıldızı hiç barismadi.. sonra sergen hoca içinde.. devamında önder karavelide hep aynı hataları yaptı.. VI bir hata zinciri içinde idi.. tepki ile hatasından vazgeçti.. ama sonrası oyuncu değişiklik hatası devam ediyor bakalim ondan da vazgecer bir seyler dener aynı seyleri yapmassa devam eder zaten.. biz de deriz ki hoca deniyor malzeme bu yapacak bir sey yok.. ama portakallı kek yapmak için.. portakal yerine durmadan mandalina koyarsan her seferinde o portakallı kek olmaz.. ( welinton – topu rakibe bırakmak – öne gecince geri çekilmek – savubma yapmak – yanlış oyuncu değişiklikleri ) 

Ve şu da unutulmasın.. biz BEŞIKTAŞ’ın başarısını istiyoruz.. şuanda teknik adam değişmicek biz de destek olacağız.. şimdi sakin olup sahaya sadece sahaya odaklanma vakti.. biz sahada olalım.. saha dışına çektiklerinde biz kaos yaşıyoruz ve batiyoruz.. bunlara karşılık verebilecek hocamız da yok.. Türkçe bilmemesi şuanda sıkıntı derdini anlatamıyor direk..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

Bir yorum