içinde

Milliyet Gazetesi'nden Mustafa Anıklı

“Bugün transferler sorgulanıyor, geçen yılın “first class” futbolcuları Ghezzal ile Rosier büyüteçle aranıyor, hele Sergen Yalçın iyiden iyiye sorgulanıyor.Bugün Yalçın, Beşiktaş üzerinden tam bir kumar oynuyor! Önündeki Ajax maçına aldırış etmeden futbolcularına, Alanya maçının devre arasında, “istifa ederim” diyerek “gider” yapıyor, Rıdvan Yılmaz’ın yeteneklerini küçümseyerek oynatmıyor, yılların emektarı Necip Uysal’ın herkesten daha fazla emek vermesini göz ardı ediyor ve gençlik aşısı denen Can Bozdoğan, Serdar Saatçı gibi isimleri, bir türlü takıma adapte edemiyor. Bugün Welinton’un yaptığı hataları bırak Serdar yapsın… Ama olmuyor…”

$ s Yorumları

Cevap bırakın
 1. Mustafa Anıklı’nın Beşiktaş camiasında ki yeri ve konumu nedir ki bu bilgi gerektiren şeyleri neye dayanarak yazmış?
  Sergen Yalçın Beşiktaş üzerinden kumar oynuyor cümlesi adamın niyetini belli ediyor zaten. Senin de bu kişinin yazısını burada paylaşmanı doğru bulmadım abi kusura bakma. Adam kin ve nefret kusmuş hocaya.

  Geçen sene Rıdvan ve Ersin ile şampiyon olundu.

  Oynamadım diyen Necip geçen sene 36 maça çıkmış bu sene de ligde 13. Haftadayız Necip 9 maça çıkmış.

  Rıdvan’ın yeteneklerini küçümsediği için mi Caner’i gönderin bana Rıdvan yeter dedi? Milli takım seviyesine yükseltti Ersin ile beraber?

  Can’ın daha fazla forma şansı bulması gerektiğine bende katılıyorum ama bunu söyleme üslubu farklı olması gerekiyor.

  4
  1
 2. Mehmetcan kardeşim; Adam bir futbol adamı bütün takımları değerlendirmiş ben Beşiktaş kısmını paylaştım doğrudur, yanlıştır zaten böyle bir iddiam yok.Dışarıdan bir fotograf çekmiş arkadaş sadece bunu paylaştım.Aynı hoca başarılıyken de göklere çıkarıyorduk.Futbolun doğası bölye.Eleştirilere bu kadar tahammülsüzlük ne derece doğru onu da anlamış değilim.Kaldı ki Sergen hocanın gelmesini en başta en çok isteyenlerin başında gelirdim ben.Sebebini de söyleyeyim Serpil Hamdi Tüzün (Senin deyiminle)tedrisatındam geçtiği için.Modern futbolu Türkiye ye kazandıran kişidir gerçek bir Beşiktaş efsanesidir.Ama çok büyük hayal kırıklıgı yaşıyorum nedeni ise VİZYONSUZLUK.Ucl ligi basın toplantısında ligi konuşur mu insan bırak ta o ligde oynamanın tadını çıkar be kardeşim.Biz ilk defa mı şampiyon olduk bu ligde nedir bu yani.Artık bu küçükcü düşünceden bıktım usandım kardeşim anlıyormusun beni.

Bir cevap yazın