içinde

Moral bozmak yok!

Fb’nin bu oyunla şampiyon olacağına inanan var mı gerçekten arkadaşlar güldürmeyin beni.Medya hemen fb’yi pohpohlamaya başlamış onların işi bu zaten.Sampiyonluk yarısında gs ile yarışmaktansa fb ile yarışmak daha avantajlı bence.Hala avantaj bizde biz kendimize bakalim.Milli takım dönüşü sakatlık ve hastalıktan dolayı eksik çıktığımız k.pasa maçında yenilmemiz hepimizi uzdu ama futbolda böyle skorlar olabiliyor.Sergen hocanın da artık zorunda olmadıkça necip ve nskala’yı 11’e almamasını,hatalarından ders çıkarmasını temenni ediyorum. Alanya ve erzurum maçlarından 6 puan alırsak insallah önümüze daha rahat bakarız diye düşünüyorum.Ligin hala en iyi oynayan takımı biziz ve ben takımımıza güveniyorum arkadaşlar.Moral bozmak yok.Pozitif enerjilerimizi takımımıza gönderelim insallah.

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. biz kendimizi dağıtmayalım yeter… biz de puan kaybedeceğiz… fener de, cincon da garanti kaybedecek 2 hafta içinde…. izleyip göreceğiz…. Beşiktaş puan kaybettiği maçlarda bile “güçlü” oyun oynuyor…. eksiği : sakatlıklar + ceza olunca kalite eksiği ….. bu da önümüzdeki sezona bizim için ders olmalı…

    • Umarım ders olur.Umut Nayir herşeye rağmen takımda kalamaz mıydı? Sergen hoca zeki bir adamsa Boyd,Lens,Lahiç,Nkoudou,Mensah sırayla bu isimler yolar ayrılır.Bu yabancıların külfet olduğu gün gibi aşikar.Sezon sonuna kadar etinden suyundan eldekilerden verim alıp Larini iyi fiyata okutup Ghezzeal Rosier gibi adamları sağlama alıp taşları tuğlaları dizmek lazım.