içinde

Mutluluk Duyun. Bu Hikaye Harika Bir Yere Gidiyor..

Lig yarışında G.saray ile başbaşa kalmanın tehlikeler barındırdığını yazmıştım daha evvel. Kendi yazımı tekzip ediyorum şimdi. Gururla, mutlulukla hem de..

1. Beşiktaş’ın şampiyonluğu hususunda beni net konuşturan bir şey var. O da; Bu takım 4 Ekim 2020 tarihindeki Gençlerbirliği maçından bu yana, ”KAĞIT ÜSTÜNDE” net favori olduğu hiç bir maçta hata yapmadı. O tarihten sonra yaşanan her kayıp, ligin seyri içerisinde makul karşılanabilecek ve tolere edilebilecek kayıplar oldu. Beşiktaş, eskisi gibi derede boğulacak bir görüntü sergilemiyor. Bu mutluluk vericidir..

2. Hakem destekli ve bireysel oyuncu bazlı galibiyetler alan bir rakibimiz varsa, ve bu rakibin defoları konuşulmuyor, galibiyetleri destanlaştırılıyorsa, bu durum Beşiktaşlı’yı mutlu etmelidir. Bu rakip bir yerlerde mutlaka bir kaç kayaya toslayacaktır. 

3. Oyun gücü, camia bütünlüğü, teknik adam yeterliliği ve ön bölge zenginliği bakımından çok önde olduğumuz ortada.

4. Bu takım, kadrodaki şu adam olmazsa çok zorlanır dedirtmeyecek kadar TAKIM OLDU artık..

5. 2003 yılında ”Sergen Attı Şampiyonluk Geldi” sözleriyle biten sezonun ardından ilk kez Fatih Terim ve Sergen Yalçın karşı karşıya gelecek. Ligin bitimine 2 hafta kala oynanacak o maçı kazanmak için bizim daha fazla inancımız ve hikayemiz olacak. İkinci ”Sergen Attı Şampiyonluk Geldi” vakasını yaşatarak o şampiyonluğu kazanmak öyle büyük bir gürültü yaratacaktır ki, bir takım kulaklar sağır olacaktır..

6. Biraz Şenol Güneş’in hediyesi, biraz Fikret Orman’ın saçmalıkları, biraz da hakem desteği ile Galatasaray’ı son maçlarda yenememe hastalığını bitirmek için bu fırsattan daha güzel bir fırsat düşünemiyorum..

Klişe deyimle bitiriyorum..

Sergen Yalçın çakacak, imparator kaçacak..

Bir cevap yazın

GIPHY Uygulama Anahtarı Ayarlanmadı. Lütfen Kontrol Edin

  1. bu yazını soyunma odasnda okutmak lazım. ancak çuvaldız meselesi var. fer-me de 8-10 puan fark olması lazımdı demiş.ama biz zaten 5 puan öndeydik. iki maç üst üste bu puanlar sıfırlandı. inanılır gibi değil. ne avantajdı düşünsenize. bence şampiyonluk kendi elimizde. hata yapmamız lazım. vay şöyle oldu vay böyle olduydu ban anlamam.
    kadroda olmazsa zorlanacağımız tek adam josef . alternatifi yok bence. 2. derece olamzsa olmazlarsa, tabi ki abubakar, gazel , rosier ve atibadır.